کد نظام پزشکی

۱۰۲۹۹۵

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص طب فیزیکی و توانبخشی

اطلاعات مطب هفده شهریور جدید

آدرس:

تبریز، خیابان هفده شهریور جدید، نرسیده به تقاطع شریعتی، جنب بانک ملی، ساختمان فارابی، طبقه ۶

بیمه های طرف قرارداد

  • خدمات درمانی(سلامت)
  • نیروهای مسلح
  • ایثارگران
  • تامین اجتماعی
  • کارمندان دولت

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب هفده شهریور جدید
دکتر مسعود عابد
دکتر مسعود عابد

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مسعود عابد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مسعود عابد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مسعود عابد در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مسعود عابد چقدر است؟
هزینه ویزیت مسعود عابد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مسعود عابد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مسعود عابد کجا است؟
دکتر مسعود عابد 1 مطب در مطب هفده شهریور جدید دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر مسعود عابد، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر مسعود عابد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مسعود عابد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مسعود عابد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مسعود عابد متخصص طب فیزیکی و توانبخشی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مسعود عابد چه زمانی است؟
دکتر مسعود عابد از روز یکشنبه 30 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مسعود عابد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مسعود عابد چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر مسعود عابد رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مسعود عابد 0 از 5 است.

درباره دکتر مسعود عابد

دکتر مسعود عابد dr masoud abed از دکترهای متخصص تخصص طب فیزیکی و توانبخشی تبریز هستند. مطب دکتر مسعود عابد در تبریز، خیابان هفده شهریور جدید، نرسیده به تقاطع شریعتی، جنب بانک ملی، ساختمان فارابی، طبقه ۶ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مسعود عابد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04135575845 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مسعود عابد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مسعود عابد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مسعود عابد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مسعود عابد تخصص طب فیزیکی و توانبخشی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص طب فیزیکی و توانبخشی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مسعود عابد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.