کد نظام پزشکی

7502

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس تغذیه

اطلاعات بیمارستان خدادوست

آدرس:

شيراز، بلوار مطهري، نبش تقاطع ستارخان، ساختمان اداری، طبقه همکف، بخش تغذیه

تلفن:0713627707

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران یعقوب حسان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

بیمارستان خدادوست

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با یعقوب حسان، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

یعقوب حسان
یعقوب حسان

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت یعقوب حسان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر یعقوب حسان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد یعقوب حسان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت یعقوب حسان چقدر است؟
هزینه ویزیت یعقوب حسان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل یعقوب حسان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب یعقوب حسان کجا است؟
دکتریعقوب حسان بیمارستان خدادوست مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب یعقوب حسان، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا یعقوب حسان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر یعقوب حسان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
یعقوب حسان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر یعقوب حسان متخصص تغذیه هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد یعقوب حسان چه زمانی است؟
دکتر یعقوب حسان از روز سه شنبه 15 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل یعقوب حسان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از یعقوب حسان چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به یعقوب حسان رای داده‌اند. میانگین امتیازی یعقوب حسان 0 از 5 است.

درباره یعقوب حساندکتریعقوب حسان yaqub hesan از دکترهای متخصص تغذیه شیراز هستند. مطب یعقوب حسان در شيراز، بلوار مطهري، نبش تقاطع ستارخان، ساختمان اداری، طبقه همکف، بخش تغذیه واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب یعقوب حسان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 0713627707 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام یعقوب حسان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی یعقوب حسان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط یعقوب حسان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از یعقوب حسان متخصص تغذیه نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تغذیه در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد یعقوب حسان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.