دکتر علاالدین مهری

دکتر علاالدین مهری

تخصص قلب و عروق

کد نظام پزشکی

7037

درباره‌پزشک

نوارقلب

اکوکاردیوگرافی

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص قلب و عروق

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر علاالدین مهری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر علاالدین مهری

در حال حاضر این پزشک نوبت آزاد برای مطب ندارد و برای مشاوره پاسخگو نیست. شما می‌توانید با پزشکان مشابه در ارتباط باشید.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علاالدین مهری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علاالدین مهری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علاالدین مهری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علاالدین مهری چقدر است؟
هزینه ویزیت علاالدین مهری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علاالدین مهری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علاالدین مهری کجا است؟
دکتر علاالدین مهری در حال حاضر مطب فعالی ندارند.
+
آیا دکتر علاالدین مهری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علاالدین مهری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علاالدین مهری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علاالدین مهری متخصص قلب و عروق هستند و در همین زمینه مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علاالدین مهری چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر علاالدین مهری تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر علاالدین مهری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علاالدین مهری چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر علاالدین مهری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علاالدین مهری 0 از 5 است.
درباره دکتر علاالدین مهری


دکتر علاالدین مهری dr alaedin mehri از دکترهای متخصص قلب و عروق ارومیه هستند. مطب دکتر علاالدین مهری در ارومیه، خیابان حسنی، ساختمان اورشاد ۲، طبقه ۵، واحد ۲۲ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علاالدین مهری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04433480600 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علاالدین مهری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علاالدین مهری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علاالدین مهری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علاالدین مهری متخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علاالدین مهری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.