کد نظام پزشکی

۴۳۸۷۲

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • فلوشیپ اقدامات مداخله ای قلب و عروق بزرگسالان (اینترونشنال کاردیولوژی)
  • تخصص قلب و عروق

اطلاعات پونک

آدرس:

تهران، پونک، بلوار عدل جنوبی، ساختمان پزشکان فتح، طبقه چهارم، واحد26

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سپیده سخنور بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

پونک
دکتر سپیده سخنور
دکتر سپیده سخنور

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سپیده سخنور را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سپیده سخنور نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سپیده سخنور در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سپیده سخنور چقدر است؟
هزینه ویزیت سپیده سخنور با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سپیده سخنور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سپیده سخنور کجا است؟
دکتر سپیده سخنور 1 مطب در پونک دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر سپیده سخنور، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر سپیده سخنور امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سپیده سخنور در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سپیده سخنور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سپیده سخنور متخصص اقدامات مداخله ای قلب و عروق بزرگسالان (اینترونشنال کاردیولوژی) و قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سپیده سخنور چه زمانی است؟
دکتر سپیده سخنور از روز شنبه 9 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سپیده سخنور در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سپیده سخنور چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر سپیده سخنور رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سپیده سخنور 0 از 5 است.

درباره دکتر سپیده سخنوردکتر سپیده سخنور dr sepideh sokhanvar از دکترهای متخصص فلوشیپ اقدامات مداخله ای قلب و عروق بزرگسالان (اینترونشنال کاردیولوژی) تهران هستند. مطب دکتر سپیده سخنور در تهران، پونک، بلوار عدل جنوبی، ساختمان پزشکان فتح، طبقه چهارم، واحد26 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سپیده سخنور می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02144442085 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سپیده سخنور و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سپیده سخنور هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سپیده سخنور فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سپیده سخنور فلوشیپ اقدامات مداخله ای قلب و عروق بزرگسالان (اینترونشنال کاردیولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله فلوشیپ اقدامات مداخله ای قلب و عروق بزرگسالان (اینترونشنال کاردیولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سپیده سخنور مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.