دکتر مهسا طاهری

دکتر مهسا طاهری

تخصص کودکان و نوزادان

ارومیه

کد نظام پزشکی

105863

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات خیابان ورزش

آدرس:

ارومیه ،خیابان ورزش ،ساختمان ابن سینا ،طبقه اول ،واحد 4

تلفن:04433224122

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مهسا طاهری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر مهسا طاهری
نوبت مطب خیابان ورزش
رزرو آنلاین نوبت
ارومیه - ارومیه ،خیابان ورزش ،ساختمان ابن سینا ،طبقه اول ،واحد 4
اولین نوبت خالی: شنبه 13 خرداد ساعت 17:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مهسا طاهری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهسا طاهری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مهسا طاهری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مهسا طاهری چقدر است؟
هزینه ویزیت مهسا طاهری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهسا طاهری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مهسا طاهری کجا است؟
دکتر مهسا طاهری 1 مطب در خیابان ورزش دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مهسا طاهری را ببینید.
+
آیا دکتر مهسا طاهری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهسا طاهری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مهسا طاهری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهسا طاهری متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مهسا طاهری چه زمانی است؟
دکتر مهسا طاهری از روز شنبه 13 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مهسا طاهری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مهسا طاهری چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر مهسا طاهری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مهسا طاهری 0 از 5 است.

درباره دکتر مهسا طاهریدکتر مهسا طاهری dr mahsa taheri از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان ارومیه هستند. مطب دکتر مهسا طاهری در ارومیه ،خیابان ورزش ،ساختمان ابن سینا ،طبقه اول ،واحد 4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مهسا طاهری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04433224122 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مهسا طاهری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مهسا طاهری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مهسا طاهری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مهسا طاهری متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مهسا طاهری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.