دکتر محمدحسن آزما

دکتر محمدحسن آزما

پزشک عمومی

پزشک طب سنتی ایرانی

تهران

کد نظام پزشکی

93492

درباره‌پزشک

20 سال سابقه طبابت 

پژوهشگر، نویسنده، مدرس و درمانگر طب سنتی و طب تلفیقی ( ترکیب منطقی طب سنتی و نوین )

عضو انجمن علمی طب سنتی 

عضو انجمن طب سوزنی 

دارنده مدرک رسمی دوره تخصصی طب سنتی از دانشکده طب سنتی دانشگاه شهید بهشتی

دارنده مدرک رسمی ماساژ درمانی و حرکات اصلاحی 

عضو رسمی انجمن علمی لیزر ایران

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • پزشک عمومی
  • پزشک طب سنتی ایرانی

اطلاعات مطب نواب

آدرس:

تهران، مترو نواب، خیابان قصرالدشت، بین دامپزشکی و هاشمی، روبه روی مسجد رضویه، پلاک469

خدمات

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمدحسن آزما بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر محمدحسن آزما
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب نواب
تهران - تهران، مترو نواب، خیابان قصرالدشت، بین دامپزشکی و هاشمی، روبه روی مسجد رضویه، پلاک469


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمدحسن آزما را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدحسن آزما نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمدحسن آزما در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمدحسن آزما چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدحسن آزما با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدحسن آزما می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمدحسن آزما کجا است؟
دکتر محمدحسن آزما 1 مطب در مطب نواب دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمدحسن آزما را ببینید.
+
آیا دکتر محمدحسن آزما امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدحسن آزما در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمدحسن آزما در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدحسن آزما متخصص عمومی و طب سنتی ایرانی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمدحسن آزما چه زمانی است؟
دکتر محمدحسن آزما از روز سه‌شنبه 16 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدحسن آزما در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمدحسن آزما چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر محمدحسن آزما رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمدحسن آزما 0 از 5 است.
درباره دکتر محمدحسن آزما


دکتر محمدحسن آزما dr mohammad hasan azma از دکترهای متخصص عمومی تهران هستند. مطب دکتر محمدحسن آزما در تهران، مترو نواب، خیابان قصرالدشت، بین دامپزشکی و هاشمی، روبه روی مسجد رضویه، پلاک469 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمدحسن آزما می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02166848030-09305264049-02166848031 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمدحسن آزما و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمدحسن آزما هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمدحسن آزما فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمدحسن آزما متخصص عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمدحسن آزما مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.