دکتر علیرضا خیاط زاده

دکتر علیرضا خیاط زاده

کد نظام پزشکی: 39128
5 (9 نظر)
٪100 پیشنهاد کاربران
7 نوبت موفق

نوبت‌دهی اینترنتی مطب دکتر علیرضا خیاط زاده

در حال حاضر این پزشک نوبت مطب ندارد.
مطب پاسداران
آدرس: تهران - تهران، خیابان پاسداران، خیابان ناطق نوری شمالی، جنب کوچه نادر، ساختمان پزشکان نگین زمرد، طبقه ۲
در حال حاضر نوبتی برای این مطب تعریف نشده است.
مطب جهانشهر
آدرس: کرج - کرج، جهانشهر، میدان مدنی، روبه روی بیمارستان مدنی، مجتمع پزشکان آراد، طبقه اول
در حال حاضر نوبتی برای این مطب تعریف نشده است.
پزشکان جایگزین با تخصص مشابه
پیشنهاد شده توسط کاربران دکترِتو
دکتر علیرضا ناطقیان
دکتر علیرضا ناطقیان
کودکان و نوزادان
4.9
(905 نظر)
17878 نوبت موفق
تهران
اولین نوبت آزاد مطب:6 مرداد 1403
دکتر شیرین تهرانی طریقت
دکتر شیرین تهرانی طریقت
کودکان و نوزادان
5
(16 نظر)
157 نوبت موفق
تهران
اولین نوبت آزاد مطب:6 مرداد 1403
دکتر محمد مهدی تقدیری
دکتر محمد مهدی تقدیری
کودکان و نوزادان
4.8
(264 نظر)
5217 نوبت موفق
تهران
اولین نوبت آزاد مطب:20 مرداد 1403

آدرس مطب دکتر علیرضا خیاط زاده

مطب پاسداران
آدرس:
تهران، خیابان پاسداران، خیابان ناطق نوری شمالی، جنب کوچه نادر، ساختمان پزشکان نگین زمرد، طبقه ۲
تلفن:
مطب جهانشهر
آدرس:
کرج، جهانشهر، میدان مدنی، روبه روی بیمارستان مدنی، مجتمع پزشکان آراد، طبقه اول
تلفن:

بیمه‌های طرف قرارداد دکتر علیرضا خیاط زاده

بیمه تامین اجتماعی
بیمه تکمیلی سلامت
بیمه بانک صادرات
بیمه بانک سپه
بیمه بانک ملت

نظرات درباره دکتر علیرضا خیاط زاده

5
از 9 کاربر
15-45 دقیقه
میانگین زمان انتظار
%100
پیشنهاد کاربران
سارا(1402/12/01)
(1402/12/01)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
من که خیلی دوستشون دارم ،دخترم رو از نوزادی سال ۹۳ پیش ایشون می‌بردم ،با صبر و حوصله و کلا مسلط به کارشون هستن.
رضاجوادپور(1402/11/30)
(1402/11/30)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
دکتر خیلی خوبی هستند ولی میخوام نوبت بگیرم از زندگی افتادم اصلا نمیشه نوبت گرفت.هرلحظه میزنم میگه پرشده است لطفا راهنمایی کنید چه جوری میشه نوبت گرفت
زیبا(1402/11/28)
(1402/11/28)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
من آقای دکتر خیاط زاده را از سال ۱۳۸۸ زمانیکه پسرم سه ماهه بودند می شناسم .در آن زمان ایشان تخصص اطفال داشتند و پسر من سالیان سال تحت نظر ایشان بود.پزشکی متبحر،باصبر و حوصله و مهربان هستند و پسر من ایشان را خیلی دوست دارند مانند اکثر پزشکان که داروی زیاد به بیمار تجویز می کنند،نیستند و مخالف استفاده آنتی بیوتیک بی مورد هستند. تشخیصشان بسیار خوب است و داروهای موثری را تجویز می کنند. من بعنوان متخصص اطفال از کارشان بسیار راضی بودم . خودم و پسرم هم در حوزه آسم و آلرژی بیمار ایشان بودیم که در این حوزه نیز واقعا متبحر و عالی هستند.
مرسانا(1402/11/01)
(1402/11/01)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه
با سلام ایشون به معنای واقعی دکتر هستن و به واقع کار طبابت رو دقیق انجام میدن و مشکل بیمار رو به درستی تشخیص داده و از دادن داروهای آنتی بیوتیک که اکثر دکترها تجویز میکنند خودداری می کنند مگر اینکه واقعا بیمار نیاز به آنتی بیوتیک داشته باشد. 4 سال هستش که دخترم رو پیش ایشون می برم و به خاطر آسم و آلرژی تحت نظر دکتر هستن براشون آرزوی سلامتی و سعادت دارم.
یسنا(1402/10/30)
(1402/10/30)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
دوستان گفتند خیلی خوبه
احمد(1402/09/28)
(1402/09/28)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
خیلی خوب

سوالات متداول راجع به دکتر علیرضا خیاط زاده

چطور می‌توانم نوبت دکتر علیرضا خیاط زاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علیرضا خیاط زاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علیرضا خیاط زاده در دکترتو فراهم است.
هزینه ویزیت دکتر علیرضا خیاط زاده چقدر است؟
هزینه ویزیت علیرضا خیاط زاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا خیاط زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
آدرس مطب دکتر علیرضا خیاط زاده کجا است؟
دکتر علیرضا خیاط زاده 2 مطب در مطب پاسداران و مطب جهانشهر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر علیرضا خیاط زاده را ببینید.
آیا دکتر علیرضا خیاط زاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا خیاط زاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
دکتر علیرضا خیاط زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علیرضا خیاط زاده متخصص کودکان و نوزادان و آسم، آلرژی و ایمنی شناسی بالینی (ایمونولوژی بالینی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علیرضا خیاط زاده چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر علیرضا خیاط زاده تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا خیاط زاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علیرضا خیاط زاده چقدر است؟
تا کنون 9 نفر به دکتر علیرضا خیاط زاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علیرضا خیاط زاده 5 از 5 است.

راهنمای نوبت‌گیری از دکتر علیرضا خیاط زادهدکتر علیرضا خیاط زاده dr alireza khayat zade از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان کرج هستند. مطب دکتر علیرضا خیاط زاده در کرج، جهانشهر، میدان مدنی، روبه روی بیمارستان مدنی، مجتمع پزشکان آراد، طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علیرضا خیاط زاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02134499808 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علیرضا خیاط زاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علیرضا خیاط زاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علیرضا خیاط زاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علیرضا خیاط زاده متخصص کودکان و نوزادان و فوق تخصص آسم، آلرژی و ایمنی شناسی بالینی (ایمونولوژی بالینی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علیرضا خیاط زاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.