دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان
 • فوق تخصص آسم، آلرژی و ایمنی شناسی بالینی (ایمونولوژی بالینی)

اطلاعات مطب پاسداران

آدرس:

تهران، خیابان پاسداران، خیابان ناطق نوری شمالی، جنب کوچه نادر، ساختمان پزشکان نگین زمرد، طبقه ۲

تلفن:02122865041

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • سلامت
 • بانک صادرات
 • بانک سپه
 • بانک ملت

اطلاعات مطب جهانشهر

آدرس:

کرج، جهانشهر، میدان مدنی، روبه روی بیمارستان مدنی، مجتمع پزشکان آراد، طبقه اول

تلفن:02134499808

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر علیرضا خیاط زاده را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر علیرضا خیاط زاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

فاطمه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

حاذق ترين،بهترين و با وجدان ترين دكتري كه تا الان ديدم ايشون بودن ،باصبر و حوصله شرح حال دخترم كه ٤ سالش هست شنيدن ،يك سال و نيم درگير عفونت گوش ،سرفه و رينيت آلرژيك بود و خداروشكر با اولين ويزينت و تشخيص آقاي دكتر فقط با چندتا اسپري مشكل دخترم حل شد،خدا حفظشون كنه

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر علیرضا خیاط زاده
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب پاسداران
تهران - تهران، خیابان پاسداران، خیابان ناطق نوری شمالی، جنب کوچه نادر، ساختمان پزشکان نگین زمرد، طبقه ۲


رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب جهانشهر
کرج - کرج، جهانشهر، میدان مدنی، روبه روی بیمارستان مدنی، مجتمع پزشکان آراد، طبقه اول


نوبت مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو70,000 تومان


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علیرضا خیاط زاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علیرضا خیاط زاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علیرضا خیاط زاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علیرضا خیاط زاده چقدر است؟
هزینه ویزیت علیرضا خیاط زاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا خیاط زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علیرضا خیاط زاده کجا است؟
دکتر علیرضا خیاط زاده 2 مطب در مطب پاسداران و مطب جهانشهر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر علیرضا خیاط زاده را ببینید.
+
آیا دکتر علیرضا خیاط زاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا خیاط زاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علیرضا خیاط زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علیرضا خیاط زاده متخصص کودکان و نوزادان و آسم، آلرژی و ایمنی شناسی بالینی (ایمونولوژی بالینی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علیرضا خیاط زاده چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر علیرضا خیاط زاده تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا خیاط زاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علیرضا خیاط زاده چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر علیرضا خیاط زاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علیرضا خیاط زاده 5 از 5 است.
درباره دکتر علیرضا خیاط زاده


دکتر علیرضا خیاط زاده dr alireza khayat zade از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان کرج هستند. مطب دکتر علیرضا خیاط زاده در کرج، جهانشهر، میدان مدنی، روبه روی بیمارستان مدنی، مجتمع پزشکان آراد، طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علیرضا خیاط زاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02134499808 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علیرضا خیاط زاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علیرضا خیاط زاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علیرضا خیاط زاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علیرضا خیاط زاده متخصص کودکان و نوزادان و فوق تخصص آسم، آلرژی و ایمنی شناسی بالینی (ایمونولوژی بالینی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علیرضا خیاط زاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.