دکتر عاطفه غلامی آهنگران

دکتر عاطفه غلامی آهنگران

تخصص پوست، مو و زیبایی

اصفهان

کد نظام پزشکی

117553
%100
پیشنهاد(از 10 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص پوست، مو و زیبایی

اطلاعات هشت بهشت

آدرس:

اصفهان ،هشت بهشت غربی ،کلینیک پوست یاس

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر عاطفه غلامی آهنگران را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر عاطفه غلامی آهنگران بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 10 کاربر)

%100
10 کاربر از 10 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  4 نفر
 • 45-90 دقیقه
  3 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

آیسل
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالی

عاطفه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

حاذق ، متواضع ، مهربان ، با حوصله

دانیال
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

بسیار خوش اخلاق ،صبور و متین

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

باحوصله و عالی

نگین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالی

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر عاطفه غلامی آهنگران
نوبت مطب هشت بهشت
رزرو آنلاین نوبت
اصفهان - اصفهان ،هشت بهشت غربی ،کلینیک پوست یاس
اولین نوبت خالی: شنبه 13 خرداد ساعت 12:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر عاطفه غلامی آهنگران را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر عاطفه غلامی آهنگران نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر عاطفه غلامی آهنگران در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر عاطفه غلامی آهنگران چقدر است؟
هزینه ویزیت عاطفه غلامی آهنگران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر عاطفه غلامی آهنگران می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر عاطفه غلامی آهنگران کجا است؟
دکتر عاطفه غلامی آهنگران 1 مطب در هشت بهشت دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر عاطفه غلامی آهنگران را ببینید.
+
آیا دکتر عاطفه غلامی آهنگران امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر عاطفه غلامی آهنگران در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر عاطفه غلامی آهنگران در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر عاطفه غلامی آهنگران متخصص پوست، مو و زیبایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر عاطفه غلامی آهنگران چه زمانی است؟
دکتر عاطفه غلامی آهنگران از روز شنبه 13 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر عاطفه غلامی آهنگران در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر عاطفه غلامی آهنگران چقدر است؟
تا کنون 10 نفر به دکتر عاطفه غلامی آهنگران رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر عاطفه غلامی آهنگران 5 از 5 است.

درباره دکتر عاطفه غلامی آهنگراندکتر عاطفه غلامی آهنگران dr atefeh gholami ahangaran از دکترهای متخصص پوست، مو و زیبایی اصفهان هستند. مطب دکتر عاطفه غلامی آهنگران در اصفهان ،هشت بهشت غربی ،کلینیک پوست یاس واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر عاطفه غلامی آهنگران می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132661667 , 03132661668 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر عاطفه غلامی آهنگران و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر عاطفه غلامی آهنگران هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر عاطفه غلامی آهنگران فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر عاطفه غلامی آهنگران متخصص پوست، مو و زیبایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله پوست، مو و زیبایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر عاطفه غلامی آهنگران مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.