دکتر فاطمه مولایی

دکتر فاطمه مولایی

پزشک دندانپزشک

آبادان

کد نظام پزشکی

180689

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فاطمه مولایی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر فاطمه مولایی
نوبت مطب خیابان امیری
رزرو آنلاین نوبت
آبادان - آبادان، خیابان امیری، کوچه برق (فرعی دوازدهم)، مجتمع پزشکی خاتم الانبیا
اولین نوبت خالی: سه‌شنبه 16 خرداد ساعت 17:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فاطمه مولایی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فاطمه مولایی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فاطمه مولایی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فاطمه مولایی چقدر است؟
هزینه ویزیت فاطمه مولایی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه مولایی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فاطمه مولایی کجا است؟
دکتر فاطمه مولایی 1 مطب در مطب خیابان امیری دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر فاطمه مولایی را ببینید.
+
آیا دکتر فاطمه مولایی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه مولایی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فاطمه مولایی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فاطمه مولایی متخصص دندانپزشک هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فاطمه مولایی چه زمانی است؟
دکتر فاطمه مولایی از روز سه‌شنبه 16 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه مولایی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فاطمه مولایی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر فاطمه مولایی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فاطمه مولایی 0 از 5 است.

درباره دکتر فاطمه مولاییدکتر فاطمه مولایی dr fatemeh molaei از دکترهای متخصص دندانپزشک آبادان هستند. مطب دکتر فاطمه مولایی در آبادان، خیابان امیری، کوچه برق (فرعی دوازدهم)، مجتمع پزشکی خاتم الانبیا واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فاطمه مولایی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 06153227670-06153227680 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فاطمه مولایی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فاطمه مولایی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فاطمه مولایی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فاطمه مولایی متخصص دندانپزشک نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله دندانپزشک در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فاطمه مولایی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.