دکتر احسان مردانی

دکتر احسان مردانی

تخصص قلب و عروق

کازرون

کد نظام پزشکی

132110
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص قلب و عروق

اطلاعات مطب خیابان مسلمان

آدرس:

کازرون، خیابان مسلمان، ساختمان پزشکان سینا، طبقه ۳، واحد ۲۲

تلفن:07142212948

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • نیروهای مسلح
 • خدمات درمانی(سلامت)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر احسان مردانی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر احسان مردانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

پریماه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار باحوصله ومجرب

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر احسان مردانی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان مسلمان
کازرون - کازرون، خیابان مسلمان، ساختمان پزشکان سینا، طبقه ۳، واحد ۲۲


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر احسان مردانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر احسان مردانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر احسان مردانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر احسان مردانی چقدر است؟
هزینه ویزیت احسان مردانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر احسان مردانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر احسان مردانی کجا است؟
دکتر احسان مردانی 1 مطب در مطب خیابان مسلمان دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر احسان مردانی را ببینید.
+
آیا دکتر احسان مردانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر احسان مردانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر احسان مردانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر احسان مردانی متخصص قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر احسان مردانی چه زمانی است؟
دکتر احسان مردانی از روز سه‌شنبه 9 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر احسان مردانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر احسان مردانی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر احسان مردانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر احسان مردانی 5 از 5 است.
درباره دکتر احسان مردانی


دکتر احسان مردانی dr ehsan mardani از دکترهای متخصص قلب و عروق کازرون هستند. مطب دکتر احسان مردانی در کازرون، خیابان مسلمان، ساختمان پزشکان سینا، طبقه ۳، واحد ۲۲ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر احسان مردانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07142212948 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر احسان مردانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر احسان مردانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر احسان مردانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر احسان مردانی متخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر احسان مردانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.