دکتر سمانه میرزایی

دکتر سمانه میرزایی

تخصص داخلی

کازرون

کد نظام پزشکی

115375
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی

اطلاعات مطب خیابان سلمان فارسی

آدرس:

کازرون، خیابان سلمان فارسی، کوچه دارالقران، ساختمان رز، طبقه ۳

تلفن:07142218575

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سمانه میرزایی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سمانه میرزایی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

میثم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

خیلی خوب و با درک و قشنگ مشکل بیمار رو توضیح میدن

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر سمانه میرزایی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان سلمان فارسی
کازرون - کازرون، خیابان سلمان فارسی، کوچه دارالقران، ساختمان رز، طبقه ۳


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سمانه میرزایی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سمانه میرزایی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سمانه میرزایی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سمانه میرزایی چقدر است؟
هزینه ویزیت سمانه میرزایی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سمانه میرزایی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سمانه میرزایی کجا است؟
دکتر سمانه میرزایی 1 مطب در مطب خیابان سلمان فارسی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سمانه میرزایی را ببینید.
+
آیا دکتر سمانه میرزایی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سمانه میرزایی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سمانه میرزایی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سمانه میرزایی متخصص داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سمانه میرزایی چه زمانی است؟
دکتر سمانه میرزایی از روز دوشنبه 8 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سمانه میرزایی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سمانه میرزایی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر سمانه میرزایی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سمانه میرزایی 5 از 5 است.
درباره دکتر سمانه میرزایی


دکتر سمانه میرزایی dr samaneh mirzaei از دکترهای متخصص داخلی کازرون هستند. مطب دکتر سمانه میرزایی در کازرون، خیابان سلمان فارسی، کوچه دارالقران، ساختمان رز، طبقه ۳ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سمانه میرزایی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07142218575 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سمانه میرزایی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سمانه میرزایی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سمانه میرزایی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سمانه میرزایی متخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سمانه میرزایی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.