دکتر سیده مهجبین موحدی امیری

دکتر سیده مهجبین موحدی امیری

پزشک دندانپزشک

بابل

کد نظام پزشکی

45085

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • پزشک دندانپزشک

اطلاعات شریعتی

آدرس:

بابل، خیابان شریعتی، روبه روی شیرینی سرا، ساختمان نور، فوقانی نشر چشمه، طبقه سوم، پلاک 3

تلفن:01132290983

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سیده مهجبین موحدی امیری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر سیده مهجبین موحدی امیری
نوبت مطب شریعتی
رزرو آنلاین نوبت
بابل - بابل، خیابان شریعتی، روبه روی شیرینی سرا، ساختمان نور، فوقانی نشر چشمه، طبقه سوم، پلاک 3
اولین نوبت خالی: سه‌شنبه 16 خرداد ساعت 17:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سیده مهجبین موحدی امیری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سیده مهجبین موحدی امیری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سیده مهجبین موحدی امیری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سیده مهجبین موحدی امیری چقدر است؟
هزینه ویزیت سیده مهجبین موحدی امیری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سیده مهجبین موحدی امیری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سیده مهجبین موحدی امیری کجا است؟
دکتر سیده مهجبین موحدی امیری 1 مطب در شریعتی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سیده مهجبین موحدی امیری را ببینید.
+
آیا دکتر سیده مهجبین موحدی امیری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سیده مهجبین موحدی امیری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سیده مهجبین موحدی امیری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سیده مهجبین موحدی امیری متخصص دندانپزشک هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سیده مهجبین موحدی امیری چه زمانی است؟
دکتر سیده مهجبین موحدی امیری از روز سه‌شنبه 16 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سیده مهجبین موحدی امیری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سیده مهجبین موحدی امیری چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر سیده مهجبین موحدی امیری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سیده مهجبین موحدی امیری 0 از 5 است.

درباره دکتر سیده مهجبین موحدی امیریدکتر سیده مهجبین موحدی امیری dr seyedeh mahjabin movahediamiri از دکترهای متخصص دندانپزشک بابل هستند. مطب دکتر سیده مهجبین موحدی امیری در بابل، خیابان شریعتی، روبه روی شیرینی سرا، ساختمان نور، فوقانی نشر چشمه، طبقه سوم، پلاک 3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سیده مهجبین موحدی امیری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 01132290983 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سیده مهجبین موحدی امیری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سیده مهجبین موحدی امیری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سیده مهجبین موحدی امیری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سیده مهجبین موحدی امیری متخصص دندانپزشک نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله دندانپزشک در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سیده مهجبین موحدی امیری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.