دکتر مسیح قلندری

دکتر مسیح قلندری

تخصص داخلی

کازرون

کد نظام پزشکی

71014
%100
پیشنهاد(از 3 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی

اطلاعات مطب خیابان سلمان فارسی

آدرس:

کازرون، خیابان سلمان فارسی، ساختمان دنا، واحد ۱۰

تلفن:07142217021

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مسیح قلندری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مسیح قلندری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 3 کاربر)

%100
3 کاربر از 3 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

مریم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

برای مشکل گوارشی دخترم مراجعه کردم،فعلا که داروها را مصرف می کند ولی برخورد و نحوه معاینه دکتر بسیار عالی و دقیق بود.

رباب
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بخاطر تشخیص صحیح

زهره
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر خوب و باتجربه ای هستن

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر مسیح قلندری
نوبت مطب خیابان سلمان فارسی
رزرو آنلاین نوبت
کازرون - کازرون، خیابان سلمان فارسی، ساختمان دنا، واحد ۱۰
اولین نوبت خالی: سه‌شنبه 16 خرداد ساعت 11:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مسیح قلندری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مسیح قلندری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مسیح قلندری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مسیح قلندری چقدر است؟
هزینه ویزیت مسیح قلندری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مسیح قلندری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مسیح قلندری کجا است؟
دکتر مسیح قلندری 1 مطب در مطب خیابان سلمان فارسی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مسیح قلندری را ببینید.
+
آیا دکتر مسیح قلندری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مسیح قلندری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مسیح قلندری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مسیح قلندری متخصص داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مسیح قلندری چه زمانی است؟
دکتر مسیح قلندری از روز سه‌شنبه 16 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مسیح قلندری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مسیح قلندری چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر مسیح قلندری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مسیح قلندری 5 از 5 است.

درباره دکتر مسیح قلندریدکتر مسیح قلندری dr masih ghalandari از دکترهای متخصص داخلی کازرون هستند. مطب دکتر مسیح قلندری در کازرون، خیابان سلمان فارسی، ساختمان دنا، واحد ۱۰ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مسیح قلندری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07142217021 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مسیح قلندری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مسیح قلندری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مسیح قلندری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مسیح قلندری متخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مسیح قلندری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.