دکتر علی جوادپور

دکتر علی جوادپور

تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

فوق تخصص بزرگسالان و سالمندان
شیراز

کد نظام پزشکی

35441
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات ملاصدرا

آدرس:

شیراز ،خیابان ملاصدرا ،کوچه 4 ،ساختمان سبحان ،طبقه 5

تلفن:07136472712

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر علی جوادپور را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر علی جوادپور بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

علی اکبر
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی.بسیار خوش اخلاق و مسلط به کار هستند.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر علی جوادپور
نوبت مطب ملاصدرا
رزرو آنلاین نوبت
شیراز - شیراز ،خیابان ملاصدرا ،کوچه 4 ،ساختمان سبحان ،طبقه 5

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علی جوادپور را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علی جوادپور نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علی جوادپور در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علی جوادپور چقدر است؟
هزینه ویزیت علی جوادپور با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علی جوادپور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علی جوادپور کجا است؟
دکتر علی جوادپور 1 مطب در ملاصدرا دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر علی جوادپور را ببینید.
+
آیا دکتر علی جوادپور امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علی جوادپور در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علی جوادپور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علی جوادپور متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علی جوادپور چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر علی جوادپور تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر علی جوادپور در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علی جوادپور چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر علی جوادپور رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علی جوادپور 5 از 5 است.

درباره دکتر علی جوادپوردکتر علی جوادپور dr ali javadpour از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) شیراز هستند. مطب دکتر علی جوادپور در شیراز ،خیابان ملاصدرا ،کوچه 4 ،ساختمان سبحان ،طبقه 5 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علی جوادپور می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136472712 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علی جوادپور و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علی جوادپور هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علی جوادپور فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علی جوادپور متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علی جوادپور مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.