دکتر زینب کهتری

دکتر زینب کهتری

تخصص زنان، زایمان و نازایی

کرج

کد نظام پزشکی

50429
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات طالقانی

آدرس:

کرج ،طالقانی شمالی ،کوچه نسیم ،ساختمان هما ،طبقه اول

تلفن:02632283529

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر زینب کهتری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر زینب کهتری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

زهرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر زینب کهتری
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب طالقانی
کرج - کرج ،طالقانی شمالی ،کوچه نسیم ،ساختمان هما ،طبقه اول


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر زینب کهتری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر زینب کهتری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر زینب کهتری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر زینب کهتری چقدر است؟
هزینه ویزیت زینب کهتری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر زینب کهتری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر زینب کهتری کجا است؟
دکتر زینب کهتری 1 مطب در طالقانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر زینب کهتری را ببینید.
+
آیا دکتر زینب کهتری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر زینب کهتری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر زینب کهتری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر زینب کهتری متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر زینب کهتری چه زمانی است؟
دکتر زینب کهتری از روز دوشنبه 8 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر زینب کهتری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر زینب کهتری چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر زینب کهتری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر زینب کهتری 5 از 5 است.
درباره دکتر زینب کهتری


دکتر زینب کهتری dr zeinab kehtari از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی کرج هستند. مطب دکتر زینب کهتری در کرج ،طالقانی شمالی ،کوچه نسیم ،ساختمان هما ،طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر زینب کهتری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02632283529 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر زینب کهتری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر زینب کهتری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر زینب کهتری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر زینب کهتری متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر زینب کهتری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.