دکتر نادر شیبانی

دکتر نادر شیبانی

تخصص کودکان و نوزادان

کازرون

کد نظام پزشکی

41087
%100
پیشنهاد(از 4 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب خیابان سلمان فارسی

آدرس:

کازرون، خیابان سلمان فارسی، ساختمان پزشکان کازرون، طبقه 2

تلفن:09379432997

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر نادر شیبانی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر نادر شیبانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 4 کاربر)

%100
4 کاربر از 4 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

لیلا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

عالی و باتجربه

هادی
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

باتجریه و بسیار عالی هستند. خیلی خوشرو هستند.

مدینه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

بهترین و خوش اخلاق ترین و متین ترین دکتر هستن ایشون

کیان
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالیی

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر نادر شیبانی
نوبت مطب خیابان سلمان فارسی
رزرو آنلاین نوبت
کازرون - کازرون، خیابان سلمان فارسی، ساختمان پزشکان کازرون، طبقه 2

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر نادر شیبانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر نادر شیبانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر نادر شیبانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر نادر شیبانی چقدر است؟
هزینه ویزیت نادر شیبانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر نادر شیبانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر نادر شیبانی کجا است؟
دکتر نادر شیبانی 1 مطب در مطب خیابان سلمان فارسی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر نادر شیبانی را ببینید.
+
آیا دکتر نادر شیبانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر نادر شیبانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر نادر شیبانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر نادر شیبانی متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر نادر شیبانی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر نادر شیبانی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر نادر شیبانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر نادر شیبانی چقدر است؟
تا کنون 4 نفر به دکتر نادر شیبانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر نادر شیبانی 5 از 5 است.

درباره دکتر نادر شیبانیدکتر نادر شیبانی dr nader sheybani از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان کازرون هستند. مطب دکتر نادر شیبانی در کازرون، خیابان سلمان فارسی، ساختمان پزشکان کازرون، طبقه 2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر نادر شیبانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09379432997 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر نادر شیبانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر نادر شیبانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر نادر شیبانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر نادر شیبانی متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر نادر شیبانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.