محمود حسین زاده ملکی

محمود حسین زاده ملکی

فوق تخصص جراحی قلب و عروق

مشهد

کد نظام پزشکی

80899
%100
پیشنهاد(از 23 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • فوق تخصص جراحی قلب و عروق

اطلاعات مطب کوهسنگی

آدرس:

مشهد، کوهسنگی، کوهسنگی ۶، ساختمان سینا، طبقه ۱

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به محمود حسین زاده ملکی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران محمود حسین زاده ملکی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 23 کاربر)

%100
23 کاربر از 23 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  7 نفر
 • 15-45 دقیقه
  11 نفر
 • 45-90 دقیقه
  4 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

همتا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

دكترحسين زاده واقعا بي نظيرن...دختر من ٤ روزه بود كه عمل قلب باز انجام دادن براش و واقعا ازشون سپاسگزارم كه اينقد با درايت و حرفه اي هستن تو كارشون.دكتري با خدا و بااخلاق هستند.

سکینه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

سلام مادرم را حدود ۱۵ روز پیش عمل قلب باز انجام دادند خدا خیر به ایشان عنایت کند اخلاق و منش و مخصوصا دقت ایشان قبل و بعد از عمل ستودنی است و حال بیمارمان خوبه خدا را شکر روز بروز رو به بهبود است

هاجر
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

پزشک بسیار خوب و دلسوز و ماهر در کار خود هستن . بسیار بسیار عالی و بنده از کار ایشون رضایت کامل دارم . ایشون قلب مامانم رو عمل کردن . ودر کارشون بسیار ماهر هستن و ریز بین و به جزییات دقت میکنند. پاک و خدا شناس هستند

علی اصغر
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

ویزیت اول بود هنوز تجربه ای ندارم.و دکتر دیگری ایشون رو معرفی کردن.ولی برخوردشون عالی بود

سید مصطفی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالی

انتخاب نوع نوبت‌گیری از محمود حسین زاده ملکیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت محمود حسین زاده ملکی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمود حسین زاده ملکی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد محمود حسین زاده ملکی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت محمود حسین زاده ملکی چقدر است؟
هزینه ویزیت محمود حسین زاده ملکی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل محمود حسین زاده ملکی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب محمود حسین زاده ملکی کجا است؟
دکتر محمود حسین زاده ملکی 1 مطب در مطب کوهسنگی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل محمود حسین زاده ملکی را ببینید.
+
آیا محمود حسین زاده ملکی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمود حسین زاده ملکی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
محمود حسین زاده ملکی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمود حسین زاده ملکی متخصص جراحی قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد محمود حسین زاده ملکی چه زمانی است؟
دکتر محمود حسین زاده ملکی از روز چهارشنبه 19 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل محمود حسین زاده ملکی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از محمود حسین زاده ملکی چقدر است؟
تا کنون 23 نفر به محمود حسین زاده ملکی رای داده‌اند. میانگین امتیازی محمود حسین زاده ملکی 5 از 5 است.

درباره محمود حسین زاده ملکیدکتر محمود حسین زاده ملکی dr mahmood hosein zadeh maleki از دکترهای متخصص مشهد هستند. مطب محمود حسین زاده ملکی در مشهد، کوهسنگی، کوهسنگی ۶، ساختمان سینا، طبقه ۱ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب محمود حسین زاده ملکی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138586488-05138586485 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام محمود حسین زاده ملکی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی محمود حسین زاده ملکی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط محمود حسین زاده ملکی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از محمود حسین زاده ملکی متخصص و فوق تخصص جراحی قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد محمود حسین زاده ملکی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.