دکتر مریم گنجه

دکتر مریم گنجه

تخصص زنان، زایمان و نازایی

تهران

کد نظام پزشکی

128001

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مریم گنجه بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر مریم گنجه
نوبت مطب خیابان کارگر
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، تقاطع بلوار کشاورز و خیابان کارگر، جنب بانک ملی، پلاک 193، واحد6
اولین نوبت خالی: شنبه 13 خرداد ساعت 16:30
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مریم گنجه را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مریم گنجه نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مریم گنجه در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مریم گنجه چقدر است؟
هزینه ویزیت مریم گنجه با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم گنجه می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مریم گنجه کجا است؟
دکتر مریم گنجه 1 مطب در خیابان کارگر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مریم گنجه را ببینید.
+
آیا دکتر مریم گنجه امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مریم گنجه در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مریم گنجه در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مریم گنجه متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مریم گنجه چه زمانی است؟
دکتر مریم گنجه از روز شنبه 13 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم گنجه در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مریم گنجه چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر مریم گنجه رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مریم گنجه 0 از 5 است.

درباره دکتر مریم گنجهدکتر مریم گنجه dr maryam ganje از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی تهران هستند. مطب دکتر مریم گنجه در تهران، تقاطع بلوار کشاورز و خیابان کارگر، جنب بانک ملی، پلاک 193، واحد6 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مریم گنجه می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09038865511 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مریم گنجه و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مریم گنجه هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مریم گنجه فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مریم گنجه متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مریم گنجه مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.