دکتر الهه نجفی

دکتر الهه نجفی

دکترای روانشناسی

اراک

کد نظام پزشکی

29256

درباره‌پزشک

حوزه فعالیت :

مشاوره فردی

 مشاوره پیش از ازدواج 

 زوج درمانی

 مشاوره نوجوان

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • دکترای روانشناسی

اطلاعات خیابان امام خمینی

آدرس:

اراک، خیابان امام خمینی، بعد از چهار راه دکتر حسابی، اولین کوچه سمت راست کوچه جنب بانک ملی(کوچه حقانی)، جنب آموزشگاه زبان نوین،مرکز مشاوره پندار نو

تلفن:09363265901

خدمات

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر الهه نجفی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر الهه نجفی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان امام خمینی
اراک - اراک، خیابان امام خمینی، بعد از چهار راه دکتر حسابی، اولین کوچه سمت راست کوچه جنب بانک ملی(کوچه حقانی)، جنب آموزشگاه زبان نوین،مرکز مشاوره پندار نو


نوبت مشاوره تلفنی
45 دقیقه گفتگو110,000 تومان


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر الهه نجفی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر الهه نجفی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر الهه نجفی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر الهه نجفی چقدر است؟
هزینه ویزیت الهه نجفی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر الهه نجفی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر الهه نجفی کجا است؟
دکتر الهه نجفی 1 مطب در خیابان امام خمینی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر الهه نجفی را ببینید.
+
آیا دکتر الهه نجفی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر الهه نجفی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر الهه نجفی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر الهه نجفی متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر الهه نجفی چه زمانی است؟
دکتر الهه نجفی از روز دوشنبه 8 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر الهه نجفی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر الهه نجفی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر الهه نجفی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر الهه نجفی 0 از 5 است.
درباره دکتر الهه نجفی


دکتر الهه نجفی dr elahe najafi از دکترهای متخصص روانشناسی اراک هستند. مطب دکتر الهه نجفی در اراک، خیابان امام خمینی، بعد از چهار راه دکتر حسابی، اولین کوچه سمت راست کوچه جنب بانک ملی(کوچه حقانی)، جنب آموزشگاه زبان نوین،مرکز مشاوره پندار نو واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر الهه نجفی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09363265901 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر الهه نجفی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر الهه نجفی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر الهه نجفی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر الهه نجفی متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر الهه نجفی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.