دکتر امید جاودان فر

دکتر امید جاودان فر

تخصص قلب و عروق

کد نظام پزشکی

113281
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص قلب و عروق

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر امید جاودان فر را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر امید جاودان فر بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

فرشته
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر فوق العاده صبور و خوش برخورد و دانا هستند.

احمد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

برخورد خوب، تسلط کافی و عمل خیلی خوب

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر امید جاودان فر

در حال حاضر این پزشک نوبت آزاد برای مطب ندارد و برای مشاوره پاسخگو نیست. شما می‌توانید با پزشکان مشابه در ارتباط باشید.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر امید جاودان فر را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر امید جاودان فر نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر امید جاودان فر در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر امید جاودان فر چقدر است؟
هزینه ویزیت امید جاودان فر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر امید جاودان فر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر امید جاودان فر کجا است؟
دکتر امید جاودان فر در حال حاضر مطب فعالی ندارند.
+
آیا دکتر امید جاودان فر امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر امید جاودان فر در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر امید جاودان فر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر امید جاودان فر متخصص قلب و عروق هستند و در همین زمینه مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر امید جاودان فر چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر امید جاودان فر تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر امید جاودان فر در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر امید جاودان فر چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر امید جاودان فر رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر امید جاودان فر 5 از 5 است.
درباره دکتر امید جاودان فر


دکتر امید جاودان فر dr omid javedan far از دکترهای متخصص قلب و عروق مشهد هستند. مطب دکتر امید جاودان فر در مشهد، خیابان کوهسنگی، کوهسنگی ۴، ساختمان پزشکان پارسا، طبقه ۱ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر امید جاودان فر می‌توانید از شماره تماس‌(های) 0513858250 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر امید جاودان فر و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر امید جاودان فر هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر امید جاودان فر فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر امید جاودان فر متخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر امید جاودان فر مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.