دکتر نجمه سادات مصلی نژاد

دکتر نجمه سادات مصلی نژاد

تخصص زنان، زایمان و نازایی

جهرم

کد نظام پزشکی

130031
%100
پیشنهاد(از 11 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر نجمه سادات مصلی نژاد را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر نجمه سادات مصلی نژاد بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 11 کاربر)

%100
11 کاربر از 11 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  4 نفر
 • 15-45 دقیقه
  3 نفر
 • 45-90 دقیقه
  3 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

لیلا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

سرشون خیلی شلوغه ولی دکتر مهربون و کاربلدی هستن

بهاره
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

پزشک بسیار خوش برخورد و باسوادی هستن

سمیرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

مهربون و با حوصله

زهره
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

عالی بودن

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالی هستن

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر نجمه سادات مصلی نژاد
نوبت مطب بلوار مطهری
رزرو آنلاین نوبت
جهرم - جهرم، بلوار مطهری، روبه روی کلینیک هنری، کوچه 20/2
اولین نوبت خالی: سه‌شنبه 16 خرداد ساعت 16:30
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر نجمه سادات مصلی نژاد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر نجمه سادات مصلی نژاد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر نجمه سادات مصلی نژاد در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر نجمه سادات مصلی نژاد چقدر است؟
هزینه ویزیت نجمه سادات مصلی نژاد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر نجمه سادات مصلی نژاد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر نجمه سادات مصلی نژاد کجا است؟
دکتر نجمه سادات مصلی نژاد 1 مطب در بلوار مطهری دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر نجمه سادات مصلی نژاد را ببینید.
+
آیا دکتر نجمه سادات مصلی نژاد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر نجمه سادات مصلی نژاد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر نجمه سادات مصلی نژاد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر نجمه سادات مصلی نژاد متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر نجمه سادات مصلی نژاد چه زمانی است؟
دکتر نجمه سادات مصلی نژاد از روز سه‌شنبه 16 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر نجمه سادات مصلی نژاد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر نجمه سادات مصلی نژاد چقدر است؟
تا کنون 11 نفر به دکتر نجمه سادات مصلی نژاد رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر نجمه سادات مصلی نژاد 5 از 5 است.

درباره دکتر نجمه سادات مصلی نژاددکتر نجمه سادات مصلی نژاد dr najmeh sadat mosallanejad از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی جهرم هستند. مطب دکتر نجمه سادات مصلی نژاد در جهرم، بلوار مطهری، روبه روی کلینیک هنری، کوچه 20/2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر نجمه سادات مصلی نژاد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07154340918 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر نجمه سادات مصلی نژاد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر نجمه سادات مصلی نژاد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر نجمه سادات مصلی نژاد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر نجمه سادات مصلی نژاد متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر نجمه سادات مصلی نژاد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.