%84
پیشنهاد(از 6 کاربر)

کد نظام پزشکی

93022

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان
 • تخصص داخلی

اطلاعات خیابان دکتر چمران

آدرس:

مشهد، خیابان دکتر چمران، چهار راه گلستان، پلاک173، طبقه اول

بیمه های طرف قرارداد

 • ارتش
 • جانبازان
 • تامین اجتماعی

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمدرضا شیخیان را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمدرضا شیخیان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 6 کاربر)

%84
5 کاربر از 6 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  4 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

خیابان دکتر چمران
ملاحظات

اندوسکوپی فوقانی و تحتانی انجام می شود.

مراجعین محترم توجه نمایید، زمان انتظار شما در مطب به دلیل روند درمان غیرقابل پیش بینی است. لطفا صبور باشید. زمان انتخابی شما، ساعت مراجعه به مطب می باشد نه زمان ملاقات با پزشک. زمان ملاقات توسط منشی مطب برنامه ریزی خواهد شد که بسته به شرایط مطب ممکن است تا چند ساعت بطول بیانجامد. بیماران محترم خواشمندیم به موقع در مطب حضور داشته باشید.

دکتر محمدرضا شیخیان
دکتر محمدرضا شیخیان

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمدرضا شیخیان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدرضا شیخیان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمدرضا شیخیان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمدرضا شیخیان چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدرضا شیخیان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا شیخیان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمدرضا شیخیان کجا است؟
دکترمحمدرضا شیخیان خیابان دکتر چمران مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر محمدرضا شیخیان، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر محمدرضا شیخیان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا شیخیان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمدرضا شیخیان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدرضا شیخیان متخصص گوارش و کبد بزرگسالان و داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمدرضا شیخیان چه زمانی است؟
دکتر محمدرضا شیخیان از روز یکشنبه 6 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا شیخیان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمدرضا شیخیان چقدر است؟
تا کنون 6 نفر به دکتر محمدرضا شیخیان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمدرضا شیخیان 5 از 5 است.

درباره دکتر محمدرضا شیخیاندکترمحمدرضا شیخیان dr mohammadreza sheikhian از دکترهای متخصص داخلی مشهد هستند. مطب دکتر محمدرضا شیخیان در مشهد، خیابان دکتر چمران، چهار راه گلستان، پلاک173، طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمدرضا شیخیان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138549640-09300482716 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمدرضا شیخیان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمدرضا شیخیان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمدرضا شیخیان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمدرضا شیخیان متخصص داخلی و فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمدرضا شیخیان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.