دکتر الهام السادات کشاورز

دکتر الهام السادات کشاورز

پزشک عمومی

مشهد

کد نظام پزشکی

151139

درباره‌پزشک

پوست ، مو و زیبایی

لیزر موهای زائد

هایفوتراپی

تزریق ژل

مزوتراپی

لیفت نخ

برداشتن خال و زگیل

کربوکسی تراپی

آر اف لیفت صورت

پی ار پی مو و صورت

پاکسازی و فشیال 

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • پزشک عمومی

اطلاعات مطب کوهسنگی

آدرس:

مشهد، کوهسنگی، کوهسنگی ۶، بعد از چهارراه اول، ساختمان پزشکان سینا، طبقه ۳

بیمه‌های طرف قرارداد

  • تامین اجتماعی
  • خدمات درمانی(سلامت)
  • نیروهای مسلح
  • ایران

خدمات

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر الهام السادات کشاورز بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر الهام السادات کشاورز
نوبت مطب کوهسنگی
رزرو آنلاین نوبت
مشهد - مشهد، کوهسنگی، کوهسنگی ۶، بعد از چهارراه اول، ساختمان پزشکان سینا، طبقه ۳
اولین نوبت خالی: سه‌شنبه 16 خرداد ساعت 16:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر الهام السادات کشاورز را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر الهام السادات کشاورز نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر الهام السادات کشاورز در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر الهام السادات کشاورز چقدر است؟
هزینه ویزیت الهام السادات کشاورز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر الهام السادات کشاورز می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر الهام السادات کشاورز کجا است؟
دکتر الهام السادات کشاورز 1 مطب در مطب کوهسنگی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر الهام السادات کشاورز را ببینید.
+
آیا دکتر الهام السادات کشاورز امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر الهام السادات کشاورز در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر الهام السادات کشاورز در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر الهام السادات کشاورز متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر الهام السادات کشاورز چه زمانی است؟
دکتر الهام السادات کشاورز از روز سه‌شنبه 16 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر الهام السادات کشاورز در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر الهام السادات کشاورز چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر الهام السادات کشاورز رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر الهام السادات کشاورز 0 از 5 است.

درباره دکتر الهام السادات کشاورزدکتر الهام السادات کشاورز dr elham sadat keshavarz از دکترهای متخصص عمومی مشهد هستند. مطب دکتر الهام السادات کشاورز در مشهد، کوهسنگی، کوهسنگی ۶، بعد از چهارراه اول، ساختمان پزشکان سینا، طبقه ۳ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر الهام السادات کشاورز می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09370130545-09153197247 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر الهام السادات کشاورز و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر الهام السادات کشاورز هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر الهام السادات کشاورز فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر الهام السادات کشاورز متخصص عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر الهام السادات کشاورز مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.