دکتر اعظم السادات شرافت مولا

دکتر اعظم السادات شرافت مولا

تخصص کودکان و نوزادان

شیراز

کد نظام پزشکی

29095
%100
پیشنهاد(از 6 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات میدان دانشجو

آدرس:

شیراز ،میدان دانشجو ،ساختمان ارم ،طبقه همکف

تلفن:07132270103

بیمه‌های طرف قرارداد

 • خدمات درمانی(سلامت)
 • تامین اجتماعی

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر اعظم السادات شرافت مولا را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر اعظم السادات شرافت مولا بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 6 کاربر)

%100
6 کاربر از 6 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  6 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

ساحل
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

پزشک بسیار با اخلاق و حاذق هستند.ممنونم از ایشان

مهدیه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی راضی بودم دخترم اسم داشت به لطف خدا و تشخیص درست دکتر الان عالیه

علی
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

با درود دکتر بسیار پرحوصله ای هستند . با دقت تمام بچه رو ویزیت میکنند. تا حد مقدور از داروهایی که برای فرزند مضر هست استفاده نمی کنند. در کار خود بسیار دقیق هستند.

فهیمه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار با حوصله و دقیق بچه رو بررسی میکنن و بچه ای ک زیر نظر ایشون هست رشد خیلی خوبی داره.مدت زمانی ک واسه ویزیت یه مریض اختصاص میدن دکترای دیگه ده تا مریض میبینن. با عشق کار میکنن نه واسه پول

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار باحوصله وبادقت هستند

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر اعظم السادات شرافت مولا
نوبت مطب میدان دانشجو
رزرو آنلاین نوبت
شیراز - شیراز ،میدان دانشجو ،ساختمان ارم ،طبقه همکف
اولین نوبت خالی: چهارشنبه 17 خرداد ساعت 16:30
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر اعظم السادات شرافت مولا را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر اعظم السادات شرافت مولا نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر اعظم السادات شرافت مولا در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر اعظم السادات شرافت مولا چقدر است؟
هزینه ویزیت اعظم السادات شرافت مولا با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر اعظم السادات شرافت مولا می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر اعظم السادات شرافت مولا کجا است؟
دکتر اعظم السادات شرافت مولا 1 مطب در میدان دانشجو دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر اعظم السادات شرافت مولا را ببینید.
+
آیا دکتر اعظم السادات شرافت مولا امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر اعظم السادات شرافت مولا در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر اعظم السادات شرافت مولا در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر اعظم السادات شرافت مولا متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر اعظم السادات شرافت مولا چه زمانی است؟
دکتر اعظم السادات شرافت مولا از روز چهارشنبه 17 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر اعظم السادات شرافت مولا در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر اعظم السادات شرافت مولا چقدر است؟
تا کنون 6 نفر به دکتر اعظم السادات شرافت مولا رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر اعظم السادات شرافت مولا 5 از 5 است.

درباره دکتر اعظم السادات شرافت مولادکتر اعظم السادات شرافت مولا dr azam sadat sherafat mola از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان شیراز هستند. مطب دکتر اعظم السادات شرافت مولا در شیراز ،میدان دانشجو ،ساختمان ارم ،طبقه همکف واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر اعظم السادات شرافت مولا می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132270103 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر اعظم السادات شرافت مولا و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر اعظم السادات شرافت مولا هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر اعظم السادات شرافت مولا فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر اعظم السادات شرافت مولا متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر اعظم السادات شرافت مولا مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.