دکتر سعید رضایی مود

دکتر سعید رضایی مود

کد نظام پزشکی: 42422
5 (11 نظر)
٪100 پیشنهاد کاربران
178 نوبت موفق

نوبت‌دهی اینترنتی مطب دکتر سعید رضایی مود

بلوار پیروزی
آدرس: مشهد - مشهد، بلوار پیروزی، روبه روی سینما پیروزی، جنب داروخانه دکتر موحد
اولین نوبت آزاد:فردا | 09:00

آدرس مطب دکتر سعید رضایی مود

بلوار پیروزی
آدرس:
مشهد، بلوار پیروزی، روبه روی سینما پیروزی، جنب داروخانه دکتر موحد
تلفن:

بیمه‌های طرف قرارداد دکتر سعید رضایی مود

بیمه تامین اجتماعی
بیمه نیروهای مسلح

نظرات درباره دکتر سعید رضایی مود

5
از 11 کاربر
0-15 دقیقه
میانگین زمان انتظار
%100
پیشنهاد کاربران
زهره(1402/12/04)
نوبت دهی مطب
(1402/12/04)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
بسیار دکتر حاذق، خوش‌برخورد و مسئولی هستند.
مرضیه سادات(1402/12/02)
نوبت دهی مطب
(1402/12/02)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
بسیاار دکتر خوب و با حوصله و دانایی هستند.
نفس(1402/11/08)
نوبت دهی مطب
(1402/11/08)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
عالی و با تجربه
مهدیه(1402/09/03)
(1402/09/03)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
دکتری مجرب عالی دلسوز و کاربرد واقعا واسه مریضاشون وقت میزارن خیلی بادقت و حوصله به صحبت‌های مریض گوش میدن خدا عمری طولانی بهشون بده به امید روزی که ایشونو پرفسور رضایی نام ببرن
طاهره(1402/06/04)
نوبت دهی مطب
(1402/06/04)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
باتجربه کاربلد و دلسوز بیمار
شین(1402/04/05)
(1402/04/05)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
دکتر بسیااااار خوش اخلاق هستند و در کارشون متخصص هستند و همچنین با حوصله هستند ، من برای هر بیماری که دارم میرم پیش ایشون و هم خودم و اقوامم که میرویم بسیار راضی هستیم و به دیگران معرفی میکنیم.

سوالات متداول راجع به دکتر سعید رضایی مود

چطور می‌توانم نوبت دکتر سعید رضایی مود را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سعید رضایی مود نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سعید رضایی مود در دکترتو فراهم است.
هزینه ویزیت دکتر سعید رضایی مود چقدر است؟
هزینه ویزیت سعید رضایی مود با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سعید رضایی مود می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
آدرس مطب دکتر سعید رضایی مود کجا است؟
دکتر سعید رضایی مود 1 مطب در بلوار پیروزی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سعید رضایی مود را ببینید.
آیا دکتر سعید رضایی مود امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سعید رضایی مود در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
دکتر سعید رضایی مود در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سعید رضایی مود متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سعید رضایی مود چه زمانی است؟
دکتر سعید رضایی مود از روز چهارشنبه 27 تیر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سعید رضایی مود در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سعید رضایی مود چقدر است؟
تا کنون 11 نفر به دکتر سعید رضایی مود رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سعید رضایی مود 5 از 5 است.

راهنمای نوبت‌گیری از دکتر سعید رضایی موددکتر سعید رضایی مود dr saeed rezaei mod از دکترهای متخصص عمومی مشهد هستند. مطب دکتر سعید رضایی مود در مشهد، بلوار پیروزی، روبه روی سینما پیروزی، جنب داروخانه دکتر موحد واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سعید رضایی مود می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138820068 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سعید رضایی مود و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سعید رضایی مود هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سعید رضایی مود فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سعید رضایی مود متخصص عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سعید رضایی مود مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.