دکتر رویا محمودیان

دکتر رویا محمودیان

تخصص کودکان و نوزادان

ارومیه

کد نظام پزشکی

56788

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات خیابان حسنی

آدرس:

ارومیه ،خیابان حسنی ،جنب بانک سپه ،ساختمان آیجان ،طبقه 4 واحد 6

تلفن:04433482625

بیمه‌های طرف قرارداد

  • تامین اجتماعی
  • بانک مرکزی

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر رویا محمودیان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر رویا محمودیان
نوبت مطب خیابان حسنی
رزرو آنلاین نوبت
ارومیه - ارومیه ،خیابان حسنی ،جنب بانک سپه ،ساختمان آیجان ،طبقه 4 واحد 6
اولین نوبت خالی: شنبه 13 خرداد ساعت 16:30
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر رویا محمودیان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر رویا محمودیان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر رویا محمودیان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر رویا محمودیان چقدر است؟
هزینه ویزیت رویا محمودیان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر رویا محمودیان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر رویا محمودیان کجا است؟
دکتر رویا محمودیان 1 مطب در خیابان حسنی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر رویا محمودیان را ببینید.
+
آیا دکتر رویا محمودیان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر رویا محمودیان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر رویا محمودیان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر رویا محمودیان متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر رویا محمودیان چه زمانی است؟
دکتر رویا محمودیان از روز شنبه 13 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر رویا محمودیان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر رویا محمودیان چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر رویا محمودیان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر رویا محمودیان 0 از 5 است.

درباره دکتر رویا محمودیاندکتر رویا محمودیان dr roya mahmodian از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان ارومیه هستند. مطب دکتر رویا محمودیان در ارومیه ،خیابان حسنی ،جنب بانک سپه ،ساختمان آیجان ،طبقه 4 واحد 6 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر رویا محمودیان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04433482625 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر رویا محمودیان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر رویا محمودیان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر رویا محمودیان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر رویا محمودیان متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر رویا محمودیان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.