دکتر سید مسعود امیرخلیلی

دکتر سید مسعود امیرخلیلی

کد نظام پزشکی: 105471
5 (2 نظر)
٪100 پیشنهاد کاربران
70 نوبت موفق

نوبت‌دهی اینترنتی مطب دکتر سید مسعود امیرخلیلی

مطب حسینیه ارشاد
آدرس: تهران - تهران، حسینیه ارشاد، خیابان شریعتی، بن بست ارشاد، ساختمان ارشاد، پلاک ۳، واحد ۷
اولین نوبت آزاد:شنبه 6 مرداد | 15:00

آدرس مطب دکتر سید مسعود امیرخلیلی

مطب حسینیه ارشاد
آدرس:
تهران، حسینیه ارشاد، خیابان شریعتی، بن بست ارشاد، ساختمان ارشاد، پلاک ۳، واحد ۷
تلفن:

نظرات درباره دکتر سید مسعود امیرخلیلی

5
از 2 کاربر
0-15 دقیقه
میانگین زمان انتظار
%100
پیشنهاد کاربران
محمد طاها(1402/07/04)
نوبت دهی مطب
(1402/07/04)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
پزشک خوب و حاذقی هستن
زینب(1401/06/13)
نوبت دهی مطب
(1401/06/13)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
دکترحاذقی هستند با تجربه نزدیک ۲۵سال پیش تا کنون میشناسم و با اخلاق و کاربلد حتی من ساکن دزفول هستم با اینکه خیلی عاجز بودم ولی تحمل کردم تا ب مطب ایشون مراجعه کردم و محترمانه جوابگو بودن تشکر از زحمات و لطف آقای دکتر خلیلی 🙏🌹🌹🌹🌹

سوالات متداول راجع به دکتر سید مسعود امیرخلیلی

چطور می‌توانم نوبت دکتر سید مسعود امیرخلیلی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید مسعود امیرخلیلی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید مسعود امیرخلیلی در دکترتو فراهم است.
هزینه ویزیت دکتر سید مسعود امیرخلیلی چقدر است؟
هزینه ویزیت سید مسعود امیرخلیلی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید مسعود امیرخلیلی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
آدرس مطب دکتر سید مسعود امیرخلیلی کجا است؟
دکتر سید مسعود امیرخلیلی 1 مطب در مطب حسینیه ارشاد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سید مسعود امیرخلیلی را ببینید.
آیا دکتر سید مسعود امیرخلیلی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید مسعود امیرخلیلی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
دکتر سید مسعود امیرخلیلی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید مسعود امیرخلیلی متخصص قلب و عروق و داخلی و اقدامات مداخله ای قلب و عروق بزرگسالان (اینترونشنال کاردیولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید مسعود امیرخلیلی چه زمانی است؟
دکتر سید مسعود امیرخلیلی از روز شنبه 6 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سید مسعود امیرخلیلی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید مسعود امیرخلیلی چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر سید مسعود امیرخلیلی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید مسعود امیرخلیلی 5 از 5 است.

راهنمای نوبت‌گیری از دکتر سید مسعود امیرخلیلیدکتر سید مسعود امیرخلیلی dr seyed masoud amir khalili از دکترهای متخصص اقدامات مداخله ای قلب و عروق بزرگسالان (اینترونشنال کاردیولوژی) تهران هستند. مطب دکتر سید مسعود امیرخلیلی در تهران، حسینیه ارشاد، خیابان شریعتی، بن بست ارشاد، ساختمان ارشاد، پلاک ۳، واحد ۷ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید مسعود امیرخلیلی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02126703238 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید مسعود امیرخلیلی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید مسعود امیرخلیلی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید مسعود امیرخلیلی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید مسعود امیرخلیلی متخصص اقدامات مداخله ای قلب و عروق بزرگسالان (اینترونشنال کاردیولوژی) و فوق تخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اقدامات مداخله ای قلب و عروق بزرگسالان (اینترونشنال کاردیولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید مسعود امیرخلیلی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.