دکتر سعیده فتاحی

دکتر سعیده فتاحی

دکترای روانشناسی

تهران

کد نظام پزشکی

5930

درباره‌پزشک

عضو سازمان نظام روانشناسی کشور

درمان اضطراب و افسردگی 

مشاوره فردی با رویکرد cbt و mbct

کارشناس صدا و سیما جمهوری اسلامی

آدرس صفحه اینستاگرام : saeedefatahii@

آدرس وبسایت : www.dr-fatahi.com

آدرس تلگرام : S_fatahi_psychologist

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • دکترای روانشناسی

اطلاعات مطب گیشا

آدرس:

تهران، گیشا، نبش هفدهم، پلاک 256، طبقه 1، واحد 4

بیمه‌های طرف قرارداد

  • تامین اجتماعی
  • خدمات درمانی(سلامت)
  • نیروهای مسلح
  • روستاییان

افتخارات

کارشناس صدا و سیما جمهوری اسلامی

خدمات

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سعیده فتاحی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر سعیده فتاحی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب گیشا
تهران - تهران، گیشا، نبش هفدهم، پلاک 256، طبقه 1، واحد 4


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سعیده فتاحی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سعیده فتاحی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سعیده فتاحی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سعیده فتاحی چقدر است؟
هزینه ویزیت سعیده فتاحی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سعیده فتاحی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سعیده فتاحی کجا است؟
دکتر سعیده فتاحی 1 مطب در مطب گیشا دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سعیده فتاحی را ببینید.
+
آیا دکتر سعیده فتاحی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سعیده فتاحی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سعیده فتاحی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سعیده فتاحی متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سعیده فتاحی چه زمانی است؟
دکتر سعیده فتاحی از روز چهارشنبه 17 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سعیده فتاحی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سعیده فتاحی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر سعیده فتاحی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سعیده فتاحی 0 از 5 است.
درباره دکتر سعیده فتاحی


دکتر سعیده فتاحی dr saeideh fattahi از دکترهای متخصص روانشناسی تهران هستند. مطب دکتر سعیده فتاحی در تهران، گیشا، نبش هفدهم، پلاک 256، طبقه 1، واحد 4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سعیده فتاحی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188275383,09020188930 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سعیده فتاحی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سعیده فتاحی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سعیده فتاحی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سعیده فتاحی متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سعیده فتاحی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.