%۱۰۰
پیشنهاد(از ۲ کاربر)

درباره‌ی پزشک

آدرس سایت پزشک : www.doctorsepehrtaj.com 

درمان دارویی بیماریهای اعصاب و روان از جمله: افسردگی، اضطراب، عصبانیت و خشم، بدخوابی، تیک عصبی، دوقطبی، روانپریشی، بی قراری، هراس (فوبیا)، پرخوری عصبی، بی اشتهایی عصبی، اختلالات ناشی از سوء مصرف مواد، استرس پس از حادثه، سوگ حل نشده، آلزایمر، فراموشی

خانواده درمانی، زوج درمانی، روابط فرازناشویی (خیانت همسری)، مشاوره پیش از ازدواج

فرزند پروری به ویژه والدین دارای فرزند بیش فعالی و مقابله جو

مهارت های ارتباطی 

هیپنوتیزم

افکار خودکشی

تعارضات و عدم انطباق مهاجرتی

اختلالات جنسی

وسواس فکری، عملی

اعتماد به نفس

آموزش خودآرامی جهت کنترل استرس و خشم

کد نظام پزشکی

۴۷۵۵۲

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات مطب میدان دانشجو

آدرس:

شیراز، میدان دانشجو(علم)، ساختمان ارم، جنب داروخانه دکتر رزمجو

افتخارات

بیوگرافی دکتر سیدسادات سپهرتاج 

 تا پایان دوره متوسطه با رتبه اول از دانش آموزان برتر دوران تحصیلی خود بود.سال 1366 با رتبه 147 وارد دانشگاه شیراز شد. پس از تحصیل بنابه نیت دوران دانشجوئی، به مدت 5 سال، یک روز در هفته را به درمان رایگان افراد نیازمند پرداخت. رضایت و بهبودی بیماران را بهترین حق الزحمه و پاداش برای خود می داند. به عنوان روانپزشک تمام وقت دانشگاه علوم پزشکی شیراز در بیمارستان های علی اصغر(ع) که هم اکنون مرکز بستری بیماران 19-covid است و بیمارستان سوانح و سوختگی مشغول به طبابت شد. تجارب علمی، به روز بودن دانش، گوش دادن و توجه ویژه به صحبت بیمار، صمیمیت و همدلی با بیماران، باعث شد گاهی در طول روز بیش از 100 بیمار در نوبت ویزیت وی قرار بگیرند. اساس درمان در رشته روانپزشکی را گوش دادن فعال، توجه و حوصله به صحبت بیمار و درک عمیق شرایطی که بیمار در آن قرار گرفته، همچنین به کارگیری آخرین دستاوردهای علمی و پژوهشی رشته روانپزشکی می داند. 

 اکنون مراجعان مطب بیمارانی از شیراز و استان های خوزستان، بوشهر، بندرعباس، سیستان بلوچستان، کرمان، کهگیلویه و بویر احمد از اختلالات اعصاب و روان، مشکلات خانوادگی، مشکلات فرزند پروری-بیش فعالی و تعارضات زوجین رنج می برند، همچنین از سراسر کشور و مهاجران به کشورهای اروپایی، کانادا و امریکا به صورت آنلاین یا تلفنی مورد معالجه قرار می گیرند. یک شماره واتساپ در اختیار همه بیماران قرار گرفته که بتوانند در هر شهر و کشوری، عوارض دارویی را با واتس آپ ارسال کرده و راهکار مناسب جهت رفع آن یا نسخه جایگزین رایگان دریافت کنند. همچنین دکتر سپهرتاج بر این باور است، بیمار انسانی است هم سطح با پزشک و باید مانند میهمان مورد توجه و احترام واقع شود.

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سید سادات سپهرتاج را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید سادات سپهرتاج بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۲ کاربر)

%۱۰۰
۲ کاربر از ۲ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۱ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۱ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب میدان دانشجو
دکتر سید سادات سپهرتاج
دکتر سید سادات سپهرتاج

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید سادات سپهرتاج را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید سادات سپهرتاج نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید سادات سپهرتاج در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید سادات سپهرتاج چقدر است؟
هزینه ویزیت سید سادات سپهرتاج با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید سادات سپهرتاج می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید سادات سپهرتاج کجا است؟
دکتر سید سادات سپهرتاج 1 مطب در مطب میدان دانشجو دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر سید سادات سپهرتاج، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر سید سادات سپهرتاج امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید سادات سپهرتاج در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید سادات سپهرتاج در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید سادات سپهرتاج متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید سادات سپهرتاج چه زمانی است؟
دکتر سید سادات سپهرتاج از روز یکشنبه 10 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سید سادات سپهرتاج در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید سادات سپهرتاج چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر سید سادات سپهرتاج رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید سادات سپهرتاج 5 از 5 است.

درباره دکتر سید سادات سپهرتاجدکتر سید سادات سپهرتاج dr seyed sadat sepehr taj از دکترهای متخصص تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) شیراز هستند. مطب دکتر سید سادات سپهرتاج در شیراز، میدان دانشجو(علم)، ساختمان ارم، جنب داروخانه دکتر رزمجو واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید سادات سپهرتاج می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09364209066,07132299855 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید سادات سپهرتاج و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید سادات سپهرتاج هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید سادات سپهرتاج فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید سادات سپهرتاج تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید سادات سپهرتاج مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.