دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر زهرا مرحمتی

دکتر زهرا مرحمتی

دکترای روانشناسی

شیراز

کد نظام پزشکی

4238
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر زهرا مرحمتی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر زهرا مرحمتی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

مینا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

جلسه اول بود ولی بسیار باحوصله و دقت به صحبت‌های بنده گوش دادن، درمان ادامه داره

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر زهرا مرحمتی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب زرهی
شیراز - شیراز، بلوار زرهی، بین خیابان فلاحی و کلاهدوز، روبه روی کوچه 60، ساختمان سارا و آیدا، طبقه 4، واحد 16


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر زهرا مرحمتی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر زهرا مرحمتی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر زهرا مرحمتی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر زهرا مرحمتی چقدر است؟
هزینه ویزیت زهرا مرحمتی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا مرحمتی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر زهرا مرحمتی کجا است؟
دکتر زهرا مرحمتی 1 مطب در مطب زرهی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر زهرا مرحمتی را ببینید.
+
آیا دکتر زهرا مرحمتی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا مرحمتی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر زهرا مرحمتی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر زهرا مرحمتی متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر زهرا مرحمتی چه زمانی است؟
دکتر زهرا مرحمتی از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا مرحمتی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر زهرا مرحمتی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر زهرا مرحمتی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر زهرا مرحمتی 5 از 5 است.
درباره دکتر زهرا مرحمتی


دکتر زهرا مرحمتی dr zahra marhamati از دکترهای متخصص روانشناسی شیراز هستند. مطب دکتر زهرا مرحمتی در شیراز، بلوار زرهی، بین خیابان فلاحی و کلاهدوز، روبه روی کوچه 60، ساختمان سارا و آیدا، طبقه 4، واحد 16 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر زهرا مرحمتی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09029025205 - 07138477890 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر زهرا مرحمتی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر زهرا مرحمتی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر زهرا مرحمتی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر زهرا مرحمتی متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر زهرا مرحمتی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.