%۱۰۰
پیشنهاد(از ۳ کاربر)

کد نظام پزشکی

۷۷۲۷۹

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص چشم پزشکی
 • فلوشیپ شبکیه (ویتره و رتین)

اطلاعات مطب ونک

آدرس:

تهران، ونک، خیابان گاندی جنوبی، بین کوچه ۱۶و۱۸، پلاک ۱۰۲

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر وحید عبدالرحیمی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر وحید عبدالرحیمی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۳ کاربر)

%۱۰۰
۳ کاربر از ۳ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۱ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۲ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب ونک
دکتر وحید عبدالرحیمی
دکتر وحید عبدالرحیمی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر وحید عبدالرحیمی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر وحید عبدالرحیمی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر وحید عبدالرحیمی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر وحید عبدالرحیمی چقدر است؟
هزینه ویزیت وحید عبدالرحیمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر وحید عبدالرحیمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر وحید عبدالرحیمی کجا است؟
دکتر وحید عبدالرحیمی 1 مطب در مطب ونک دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر وحید عبدالرحیمی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر وحید عبدالرحیمی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر وحید عبدالرحیمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر وحید عبدالرحیمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر وحید عبدالرحیمی متخصص چشم پزشکی و شبکیه (ویتره و رتین) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر وحید عبدالرحیمی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر وحید عبدالرحیمی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر وحید عبدالرحیمی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر وحید عبدالرحیمی چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر وحید عبدالرحیمی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر وحید عبدالرحیمی 5 از 5 است.

درباره دکتر وحید عبدالرحیمیدکتر وحید عبدالرحیمی dr vahid abdol rahimi از دکترهای متخصص تخصص چشم پزشکی تهران هستند. مطب دکتر وحید عبدالرحیمی در تهران، ونک، خیابان گاندی جنوبی، بین کوچه ۱۶و۱۸، پلاک ۱۰۲ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر وحید عبدالرحیمی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188648210 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر وحید عبدالرحیمی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر وحید عبدالرحیمی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر وحید عبدالرحیمی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر وحید عبدالرحیمی تخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر وحید عبدالرحیمی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.