دکتر محمد عباسی

دکتر محمد عباسی

فوق تخصص جراحی قلب و عروق

تخصص جراحی عمومی

متخصص جراحی عمومی
مشهد

کد نظام پزشکی

53530
%95
پیشنهاد(از 60 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • فوق تخصص جراحی قلب و عروق
 • تخصص جراحی عمومی

اطلاعات مطب کوهسنگی

آدرس:

مشهد، کوهسنگی، کوهسنگی 6 (4 قدیم)، ساختمان پارسا، طبقه 1

تلفن:05138582850

اطلاعات مطب چهارراه دکتری

آدرس:

مشهد، چهاراه دکتری، روبروی سه راه ادبیات(نبش ابن سینا2/3)، ساختمان 46، کلینیک قلب تپش(اتاق جراح دکتر عباسی)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمد عباسی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمد عباسی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 60 کاربر)

%95
57 کاربر از 60 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  16 نفر
 • 15-45 دقیقه
  20 نفر
 • 45-90 دقیقه
  13 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  11 نفر

نظرات

فاطمه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

مادر من چهار ماه پیش توسط دستان پرتوان پرفسور عباسی عزیز جراحی قلب شدند و الان بسیار حالشون خوبه و زندگی عادیشون رو ازسر گرفتندخدارو شکر می کنم و از مجموعه تیم آقای دکتر عباسی و همکاران کمکی شون(آقای دکترعلیزاده و آقای دکترصفرپور)والالخصوص منشی گرانقدر مطب هاش آقای جهانی که واقعا با اون همه مشغله وشلوغی سرشون با اینکه ما نوبت نداشتیم و بدون نوبت مطب دکتر رفتیم...

نجمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بهترین پزشک جراح قلب تو مشهد .آقای دکتر عباسی هستن.واقعا عالی هستن

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

عالی...

بی بی اقدس
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی واقعا به همون پنجه طلا معروفن...

زهرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالین و خیلی معروف که زبانزدن ایشون از عملشون راضین خداروشکر فقط تنها ایرادی که ایشون دارن بعد عمل شخصا بیمار رو ویزیت نمیکنن این درخواست نه تنها بنده بلکه تمامی مریضای آقای دکتر همین نظر رو دارند.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر محمد عباسی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب کوهسنگی
مشهد - مشهد، کوهسنگی، کوهسنگی 6 (4 قدیم)، ساختمان پارسا، طبقه 1


رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب چهارراه دکتری
مشهد - مشهد، چهاراه دکتری، روبروی سه راه ادبیات(نبش ابن سینا2/3)، ساختمان 46، کلینیک قلب تپش(اتاق جراح دکتر عباسی)


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمد عباسی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمد عباسی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمد عباسی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمد عباسی چقدر است؟
هزینه ویزیت محمد عباسی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد عباسی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمد عباسی کجا است؟
دکتر محمد عباسی 2 مطب در مطب کوهسنگی و مطب چهارراه دکتری دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمد عباسی را ببینید.
+
آیا دکتر محمد عباسی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمد عباسی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمد عباسی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمد عباسی متخصص جراحی قلب و عروق و جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمد عباسی چه زمانی است؟
دکتر محمد عباسی از روز سه‌شنبه 16 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد عباسی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمد عباسی چقدر است؟
تا کنون 60 نفر به دکتر محمد عباسی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمد عباسی 5 از 5 است.
درباره دکتر محمد عباسی


دکتر محمد عباسی dr mohammad abbasi از دکترهای متخصص جراحی عمومی مشهد هستند. مطب دکتر محمد عباسی در مشهد، کوهسنگی، کوهسنگی 6 (4 قدیم)، ساختمان پارسا، طبقه 1 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمد عباسی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138582850 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمد عباسی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمد عباسی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمد عباسی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمد عباسی متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمد عباسی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.