دکتر محمد عباسی

دکتر محمد عباسی

فوق تخصص جراحی قلب و عروق

تخصص جراحی عمومی

متخصص جراحی عمومی
مشهد
%92
پیشنهاد(از 23 کاربر)

کد نظام پزشکی

53530

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • فوق تخصص جراحی قلب و عروق
 • تخصص جراحی عمومی

اطلاعات مطب کوهسنگی

آدرس:

مشهد، کوهسنگی، کوهسنگی ۴، ساختمان پارسا، طبقه ۱

تلفن:05138582850

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمد عباسی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمد عباسی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 23 کاربر)

%92
21 کاربر از 23 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  6 نفر
 • 15-45 دقیقه
  9 نفر
 • 45-90 دقیقه
  4 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  4 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب کوهسنگی
ملاحظات

بیماران محترم توجه فرمایید، بیمارانی که نیاز به عمل جراحی دارند و قبلا توسط پزشک و همکاران ایشان جراحی شدند، از طریق سایت نوبت بگیرند.

بیماران محترم لطفا مدارک مربوط به بیماری خود و داروهای مصرفی قبل و بعداز عمل را همراه داشته باشید.

در صورت عدم وجود نوبت آزاد میتوانید از اینجا اقدام به گرفتن نوبت جهت ویزیت، معاینات بیماران قلبی و جراحی شده و هماهنگی لازم برای بیماران عمل نشده کنید.

**تذکر مهم** زمان انتخابی شما ، ساعت مراجعه به مطب میباشد نه زمان ملاقات با پزشک . زمان ملاقات توسط منشی مطب برنامه ریزی خواهد شد که بسته به شرایط مطب ممکن است تا چند ساعت بطول بینجامد .

دکتر محمد عباسی
دکتر محمد عباسی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمد عباسی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمد عباسی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمد عباسی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمد عباسی چقدر است؟
هزینه ویزیت محمد عباسی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد عباسی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمد عباسی کجا است؟
دکترمحمد عباسی مطب کوهسنگی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر محمد عباسی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر محمد عباسی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمد عباسی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمد عباسی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمد عباسی متخصص جراحی قلب و عروق و جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمد عباسی چه زمانی است؟
دکتر محمد عباسی از روز شنبه 12 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد عباسی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمد عباسی چقدر است؟
تا کنون 23 نفر به دکتر محمد عباسی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمد عباسی 5 از 5 است.

درباره دکتر محمد عباسیدکترمحمد عباسی dr mohammad abbasi از دکترهای متخصص جراحی عمومی مشهد هستند. مطب دکتر محمد عباسی در مشهد، کوهسنگی، کوهسنگی ۴، ساختمان پارسا، طبقه ۱ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمد عباسی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138582850 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمد عباسی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمد عباسی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمد عباسی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمد عباسی متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمد عباسی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.