شهر
تخصص و فوق تخصص
بیمه
خدمات
  1. دکترتو
  2. دکترها
  3. دکترهای جراحی قلب و عروق
  4. دکترهای مشهد
  5. دکترهای جراحی قلب و عروق مشهد

نوبت‌دهی اینترنتی بهترین دکترهای جراحی قلب و عروق در مشهد

ترتیب نمایش
محمود حسین زاده ملکی

محمود حسین زاده ملکی

فوق تخصص جراحی قلب و عروق
%100
پیشنهاد(از 21 کاربر)
مشاوره تلفنی
مشاوره متنی
مشهدمشهد، کوهسنگی، کوهسنگی ۶، ساختمان سینا، طبقه ۱
دکتر محمد عباسی

دکتر محمد عباسی

فوق تخصص جراحی قلب و عروق
تخصص جراحی عمومی
متخصص جراحی عمومی
%92
پیشنهاد(از 23 کاربر)
مشاوره تلفنی
مشاوره متنی
اولین نوبت: یکشنبه 20 آذر
مشهدمشهد، کوهسنگی، کوهسنگی ۴، ساختمان پارسا، طبقه ۱
دکتر علی آذری

دکتر علی آذری

فوق تخصص جراحی قلب و عروق
تخصص جراحی عمومی
%100
پیشنهاد(از 7 کاربر)
مشاوره تلفنی
مشاوره متنی
اولین نوبت: شنبه 19 آذر
مشهدمشهد، بلوار ملاصدرا(کوهسنگی 11)، نبش ملاصدرا 20، ساختمان پزشکان اردیبهشت، طبقه3
دکتر علیرضا مولوی پور

دکتر علیرضا مولوی پور

فوق تخصص جراحی قلب و عروق
%100
پیشنهاد(از 4 کاربر)
مشاوره تلفنی
مشاوره متنی
مشهدمشهد، میدان بیمارستان امام رضا، مجتمع پزشکان افتاب، طبقه1
دکتر غلامرضا صفرپور

دکتر غلامرضا صفرپور

تخصص جراحی عمومی
فوق تخصص جراحی قلب و عروق
مشاوره تلفنی
مشاوره متنی
مشهدخیابان کوه سنگی، کوه سنگی۴، چهارراه اول، ساختمان پزشکان پارسا، طبقه اول، پلاک۱۱۴
دکتر سعید فاضلی فر

دکتر سعید فاضلی فر

تخصص جراحی عمومی
فوق تخصص جراحی قلب و عروق
مشاوره تلفنی
مشاوره متنی
مشهدمشهد، خیابان احمد آباد، عارف 5، ساختمان 17
دکتر مرتضی هداوند

دکتر مرتضی هداوند

تخصص جراحی عمومی
فوق تخصص جراحی قلب و عروق
مشاوره تلفنی
مشاوره متنی
اولین نوبت: شنبه 19 آذر
مشهدمشهد، بلوار معلم، برج آبشار، طبقه 8 واحد 802
دکتر پروانه کفشبانی

دکتر پروانه کفشبانی

فوق تخصص جراحی قلب و عروق
فلوشیپ نارسایی قلب و پیوند
مشاوره تلفنی
مشاوره متنی
مشهدخیابان چمران، گلستان شرقی، ساختمان پزشکان پورسینا، روبه روی بیمارستان آریا


درباره نوبت دهی و مشاوره آنلاین دکترهای جراحی قلب و عروق در مشهد

دکترهای جراحی قلب و عروق در مشهد چه خدماتی ارائه می دهند؟

دکتر جراحی قلب و عروق و فوق تخصص آن بیماری‌های مختلفی را درمان می‌کند. جراحی قلب و عروق در مشهد از تخصص های شناخته شده پزشکی در دکترتو است. شما می‌توانید با مراجعه به لیست پزشکان جراحی قلب و عروق در مشهد در دکترتو علاوه بر نوبت‌‌گیری اینترنتی، مشاوره آنلاین پزشکی هم دریافت کنید.

چگونه از بهترین دکترهای جراحی قلب و عروق در مشهد نوبت بگیریم؟

ساده‌ترین راه برای نوبت گیری از بهترین دکتر جراحی قلب و عروق در مشهد و فوق تخصص این رشته، سامانه نوبت دهی اینترنتی پزشکان دکترتو است. جراحی قلب و عروق در مشهد در دکترتو متشکل از بهترین پزشکان جراحی قلب و عروق در مشهد در مناطق مختلف از جمله شمال، جنوب، شرق و غرب مشهد است. شما می توانید با مراجعه به لیست پزشکان جراحی قلب و عروق در مشهد یک دکتر جراحی قلب و عروق خوب بیابید و علاوه بر نوبت‌گیری اینترنتی آدرس و تلفن مطب دکتر جراحی قلب و عروق خود را مشاهده کنید.

بهترین دکترهای جراحی قلب و عروق (متخصص و فوق تخصص) در مشهد

برای دریافت نوبت مطب و مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) با بهترین دکترهای جراحی قلب و عروق در مشهد ، می توانید به لیست دکترهای جراحی قلب و عروق در مشهد در دکترتو مراجعه کنید و با استفاده از فیلترهای مربوطه از بهترین دکترهای جراحی قلب و عروق در مشهد نوبت مطب و مشاوره آنلاین دریافت کنید.

همچنین می‌توانید از لیست پیشنهادی بهترین دکترهای جراحی قلب و عروق در مشهد توسط دکترتو استفاده کنید:

درباره سایت نوبت دهی و مشاوره آنلاین دکترتو

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکترهای جراحی قلب و عروق در مشهد نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری توسط پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیش از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی در تخصص‌های پزشکی مختلف در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان، قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکترهای جراحی قلب و عروق مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.

سوالات متداول

+
چگونه از بهترین دکتر جراحی قلب و عروق مشهد در دکترتو نوبت بگیریم؟
برای گرفتن نوبت از دکتر جراحی قلب و عروق مشهد در دکترتو ابتدا باید وارد لیست دکترهای جراحی قلب و عروق در مشهد شوید و با استفاده از فیلترهای موجود در لیست، دکتر مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت حضوری یا مشاوره آنلاین (تلفنی و متنی) بگیرید.
+
چطور بفهمیم یک دکتر جراحی قلب و عروق خوب است؟
با مراجعه به صفحه پروفایل هر کدام از دکتر جراحی قلب و عروق در مشهد می توانید نظرات بیماران مراجعه‌کننده به آن دکتر را مشاهده کنید و از میزان رضایت بیماران از پزشک مطلع شوید. این نظرات توسط مراجعه کنندگان هر پزشک ثبت شده است.
+
از کجا بدانیم دکترهای جراحی قلب و عروق مشهد بیمه ما را قبول می کنند؟
برای مشاهده شرایط بیمه دکتر جراحی قلب و عروق در مشهد به پروفایل هر پزشک مراجعه کنید و در قسمت بیمه‌های طرف قرارداد، لیست بیمه‌های مورد قبول هر یک از دکترهای جراحی قلب و عروق مشهد را مشاهده کنید.
+
تعرفه ویزیت دکتر جراحی قلب و عروق در مشهد چقدر است؟
هزینه ویزیت دکتر جراحی قلب و عروق در مشهد با توجه به نوع نوبتی که از آنها می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل هر یک از دکترهای جراحی قلب و عروق مشهد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت آن دکتر را ببینید.
+
نحوه پیدا کردن بهترین دکتر جراحی قلب و عروق در مشهد با نوبت آزاد
با مراجعه به لیست دکتر جراحی قلب و عروق در مشهد و مرور کردن نوبت‌های آزاد هر دکتر می‌توانید از نوبت‌های آزاد آن دکتر مطلع شوید یا از مرتب‌سازی بر اساس نزدیکترین نوبت آزاد دکتر جراحی قلب و عروق در مشهد استفاده کنید

بهترین دکترهای جراحی قلب و عروق در ایران

بهترین دکترهای متخصص در مشهد

دکتر زنان مشهددکتر عمومی مشهددکتر متخصص داخلی مشهددکتر متخصص کودکان و نوزادان (اطفال) مشهددکتر روانشناس مشهددکتر دندانپزشک مشهددکتر جراحی عمومی مشهددکتر متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) مشهددکتر قلب مشهددکتر متخصص ارتوپد مشهددکتر متخصص چشم پزشک مشهددکتر متخصص گوش و حلق و بینی مشهددکتر متخصص تغذیه مشهددکتر متخصص اورولوژی مشهددکتر پوست مشهدمتخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) مشهدجراح مغز و اعصاب مشهددکتر متخصص بیماری های عفونی مشهددکتر متخصص گوارش و کبد مشهدمتخصص رادیولوژی و سونوگرافی مشهددکتر بینایی سنجی مشهددکتر متخصص غدد مشهدمتخصص فیزیوتراپی مشهدمتخصص شنوایی سنجی مشهددکتر متخصص ریه مشهدمتخصص روماتولوژی مشهددکتر جراح پلاستیک مشهددکتر متخصص گفتار درمانی مشهددکتر متخصص آسم و آلرژی مشهددکتر متخصص خون و سرطان شناسی مشهددکتر متخصص کلیه بزرگسالان مشهددکتر متخصص غدد کودکان مشهددکتر متخصص کایروپراکتیک مشهددکتر مامایی مشهدمتخصص رادیوتراپیست مشهدمتخصص طب فیزیکی و توانبخشی مشهددکتر مشاور دارویی مشهددکتر متخصص ژنتیک پزشکی مشهددکتر متخصص طب سنتی مشهددکتر متخصص درد مشهد