دکتر مرتضی هداوند

دکتر مرتضی هداوند

کد نظام پزشکی: 42607

نوبت‌دهی اینترنتی مطب دکتر مرتضی هداوند

مطب بلوار معلم
آدرس: مشهد - مشهد، بلوار معلم، برج آبشار، طبقه 8 واحد 802
در حال حاضر نوبتی برای این مطب تعریف نشده است.
پزشکان جایگزین با تخصص مشابه
پیشنهاد شده توسط کاربران دکترِتو
دکتر محمد عباسی
دکتر محمد عباسی
جراحی قلب و عروق
4.7
(316 نظر)
7563 نوبت موفق
مشهد
اولین نوبت آزاد مطب:6 مرداد 1403
محمود حسین زاده ملکی
محمود حسین زاده ملکی
جراحی قلب و عروق
5
(160 نظر)
2469 نوبت موفق
مشهد
اولین نوبت آزاد مطب:6 مرداد 1403
دکتر سید حسن طاووسی
دکتر سید حسن طاووسی
جراحی عمومی
4.8
(45 نظر)
715 نوبت موفق
مشهد
اولین نوبت آزاد مطب:6 مرداد 1403

آدرس مطب دکتر مرتضی هداوند

مطب بلوار معلم
آدرس:
مشهد، بلوار معلم، برج آبشار، طبقه 8 واحد 802
تلفن:

نظرات درباره دکتر مرتضی هداوند

تاکنون نظری برای این پزشک ثبت نشده است.
شما اولین نظر را ثبت کنید.

سوالات متداول راجع به دکتر مرتضی هداوند

چطور می‌توانم نوبت دکتر مرتضی هداوند را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مرتضی هداوند نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مرتضی هداوند در دکترتو فراهم است.
هزینه ویزیت دکتر مرتضی هداوند چقدر است؟
هزینه ویزیت مرتضی هداوند با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مرتضی هداوند می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
آدرس مطب دکتر مرتضی هداوند کجا است؟
دکتر مرتضی هداوند 1 مطب در مطب بلوار معلم دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مرتضی هداوند را ببینید.
آیا دکتر مرتضی هداوند امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مرتضی هداوند در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
دکتر مرتضی هداوند در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مرتضی هداوند متخصص جراحی عمومی و جراحی قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مرتضی هداوند چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر مرتضی هداوند تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر مرتضی هداوند در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مرتضی هداوند چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر مرتضی هداوند رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مرتضی هداوند 0 از 5 است.

راهنمای نوبت‌گیری از دکتر مرتضی هداونددکتر مرتضی هداوند dr morteza hadavand از دکترهای متخصص جراحی عمومی مشهد هستند. مطب دکتر مرتضی هداوند در مشهد، بلوار معلم، برج آبشار، طبقه 8 واحد 802 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مرتضی هداوند می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09330275065 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مرتضی هداوند و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مرتضی هداوند هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مرتضی هداوند فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مرتضی هداوند متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مرتضی هداوند مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.