کد نظام پزشکی

85742

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص جراحی عمومی
  • فوق تخصص جراحی قلب و عروق

اطلاعات مطب احمد آباد عارف 5

آدرس:

مشهد، خیابان احمد آباد، عارف 5، ساختمان 17

تلفن:05138418112

بیمه های طرف قرارداد

  • ایرانیان
  • تامین اجتماعی
  • روستاییان

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سعید فاضلی فر بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب احمد آباد عارف 5
دکتر سعید فاضلی فر
دکتر سعید فاضلی فر

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سعید فاضلی فر را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سعید فاضلی فر نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سعید فاضلی فر در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سعید فاضلی فر چقدر است؟
هزینه ویزیت سعید فاضلی فر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سعید فاضلی فر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سعید فاضلی فر کجا است؟
دکترسعید فاضلی فر مطب احمد آباد عارف 5 مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر سعید فاضلی فر، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر سعید فاضلی فر امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سعید فاضلی فر در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سعید فاضلی فر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سعید فاضلی فر متخصص جراحی عمومی و جراحی قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سعید فاضلی فر چه زمانی است؟
دکتر سعید فاضلی فر از روز سه شنبه 8 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سعید فاضلی فر در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سعید فاضلی فر چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر سعید فاضلی فر رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سعید فاضلی فر 0 از 5 است.

درباره دکتر سعید فاضلی فردکترسعید فاضلی فر dr saied fazelifar از دکترهای متخصص جراحی عمومی مشهد هستند. مطب دکتر سعید فاضلی فر در مشهد، خیابان احمد آباد، عارف 5، ساختمان 17 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سعید فاضلی فر می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138418112 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سعید فاضلی فر و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سعید فاضلی فر هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سعید فاضلی فر فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سعید فاضلی فر متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سعید فاضلی فر مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.