درباره‌ی پزشک

اکوکاردیوگرافی

آنژیوگرافی

آنژیوگرافی عروق کرونر

آنژیوپلاستی عروق محیطی

تست ورزش و ...

کد نظام پزشکی

43014

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص جراحی عمومی
  • فوق تخصص جراحی قلب و عروق

اطلاعات مطب خیابان کوه سنگی

آدرس:

خیابان کوه سنگی، کوه سنگی۴، چهارراه اول، ساختمان پزشکان پارسا، طبقه اول، پلاک۱۱۴

تلفن:05138582850

اطلاعات مطب میدان امام رضا(ع)

آدرس:

مشهد، میدان امام رضا(ع)، برج پزشکی سی مرغ، طبقه8

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر غلامرضا صفرپور بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان کوه سنگی
ملاحظات

بیماران محترم لطفا مدارک مربوط به بیماری خود و داروهای مصرفی قبل و بعداز عمل را همراه داشته باشید. 

مطب میدان امام رضا(ع)
دکتر غلامرضا صفرپور
دکتر غلامرضا صفرپور

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر غلامرضا صفرپور را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر غلامرضا صفرپور نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر غلامرضا صفرپور در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر غلامرضا صفرپور چقدر است؟
هزینه ویزیت غلامرضا صفرپور با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر غلامرضا صفرپور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر غلامرضا صفرپور کجا است؟
دکترغلامرضا صفرپور مطب خیابان کوه سنگی و مطب میدان امام رضا(ع) مطب در 2 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر غلامرضا صفرپور، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر غلامرضا صفرپور امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر غلامرضا صفرپور در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر غلامرضا صفرپور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر غلامرضا صفرپور متخصص جراحی عمومی و جراحی قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر غلامرضا صفرپور چه زمانی است؟
دکتر غلامرضا صفرپور از روز یکشنبه 6 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر غلامرضا صفرپور در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر غلامرضا صفرپور چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر غلامرضا صفرپور رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر غلامرضا صفرپور 0 از 5 است.

درباره دکتر غلامرضا صفرپوردکترغلامرضا صفرپور dr gholam reza safar pour از دکترهای متخصص جراحی عمومی مشهد هستند. مطب دکتر غلامرضا صفرپور در خیابان کوه سنگی، کوه سنگی۴، چهارراه اول، ساختمان پزشکان پارسا، طبقه اول، پلاک۱۱۴ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر غلامرضا صفرپور می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138582850 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر غلامرضا صفرپور و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر غلامرضا صفرپور هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر غلامرضا صفرپور فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر غلامرضا صفرپور متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر غلامرضا صفرپور مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.