دکتر غلامرضا صفرپور

دکتر غلامرضا صفرپور

تخصص جراحی عمومی

فوق تخصص جراحی قلب و عروق

مشهد

کد نظام پزشکی

43014
%84
پیشنهاد(از 6 کاربر)

درباره‌پزشک

اکوکاردیوگرافی

آنژیوگرافی

آنژیوگرافی عروق کرونر

آنژیوپلاستی عروق محیطی

تست ورزش و ...

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی عمومی
 • فوق تخصص جراحی قلب و عروق

اطلاعات مطب چهار راه دکتری

آدرس:

مشهد، چهاراه دکتری، روبروی سه راه ادبیات(نبش ابن سینا2/3)، ساختمان 46

تلفن:05138582850

اطلاعات مطب میدان امام رضا(ع)

آدرس:

مشهد، میدان امام رضا(ع)، برج پزشکی سی مرغ، طبقه8

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر غلامرضا صفرپور را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر غلامرضا صفرپور بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 6 کاربر)

%84
5 کاربر از 6 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  2 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

سید علی اصغر
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

خدا خیر بده، دکتر خوب صبور و به حرفها به خوبی گوش می دهند و برخورد مناسبی دارند

مجید
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

ایشون دکتر خوبی هستند...و بنظر من در مجموع نمره خوبی دارند.

مجید
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر باتجربه صبور و باحوصله و خوش اخلاقی هستند وضمنا ایشان با انصاف هستند.قصدشون کمک به بیماراست...اینو از صمیم قلب میگم.

سیدمحمود
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

نعمت خداوند بر زمین و بر بندگانش است.

سیدمحمود
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

آقای دکتر صفرپور یکی از بهترین پزشکان دنیاست زیرا که با دادن شماره و معاینه با حوصله و دقیق ابتداءروح و روان ما را،آرام می کند و بعد با دارو به درمان جسم ما می پردازد.به حدی که بعد از خدا قلب ما به وجود ایشان محکم و آرام است.به آبروی پیغمبر که همیشه سلامت باشند با خانواده محترمشان.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر غلامرضا صفرپور
نوبت مطب چهار راه دکتری
رزرو آنلاین نوبت
مشهد - مشهد، چهاراه دکتری، روبروی سه راه ادبیات(نبش ابن سینا2/3)، ساختمان 46
اولین نوبت خالی: دوشنبه 10 مهر ساعت 19:30
نوبت بگیرید
نوبت مطب میدان امام رضا(ع)
رزرو آنلاین نوبت
مشهد - مشهد، میدان امام رضا(ع)، برج پزشکی سی مرغ، طبقه8

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر غلامرضا صفرپور را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر غلامرضا صفرپور نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر غلامرضا صفرپور در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر غلامرضا صفرپور چقدر است؟
هزینه ویزیت غلامرضا صفرپور با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر غلامرضا صفرپور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر غلامرضا صفرپور کجا است؟
دکتر غلامرضا صفرپور 2 مطب در مطب چهار راه دکتری و مطب میدان امام رضا(ع) دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر غلامرضا صفرپور را ببینید.
+
آیا دکتر غلامرضا صفرپور امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر غلامرضا صفرپور در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر غلامرضا صفرپور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر غلامرضا صفرپور متخصص جراحی عمومی و جراحی قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر غلامرضا صفرپور چه زمانی است؟
دکتر غلامرضا صفرپور از روز دوشنبه 10 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر غلامرضا صفرپور در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر غلامرضا صفرپور چقدر است؟
تا کنون 6 نفر به دکتر غلامرضا صفرپور رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر غلامرضا صفرپور 5 از 5 است.

درباره دکتر غلامرضا صفرپوردکتر غلامرضا صفرپور dr gholam reza safar pour از دکترهای متخصص جراحی عمومی مشهد هستند. مطب دکتر غلامرضا صفرپور در مشهد، چهاراه دکتری، روبروی سه راه ادبیات(نبش ابن سینا2/3)، ساختمان 46 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر غلامرضا صفرپور می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138582850 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر غلامرضا صفرپور و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر غلامرضا صفرپور هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر غلامرضا صفرپور فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر غلامرضا صفرپور متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر غلامرضا صفرپور مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.