دکتر محمدرضا ممقانی قاضی جهانی

دکتر محمدرضا ممقانی قاضی جهانی

تخصص جراحی عمومی

فلوشیپ جراحی عروق و تروما

مشهد

درباره‌ی پزشک

لاپراسکوپی ، گوارش ، کیسه صفرا، غدد، پستان، کبد، اطفال، جراحی های سرپایی و ...

کد نظام پزشکی

100383

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص جراحی عمومی
  • فلوشیپ جراحی عروق و تروما

اطلاعات مطب خیابان عارف2

آدرس:

مشهد، احمدآباد، خیابان عارف2، ساختمان پزشکان فارابی

تلفن:05138475209

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمدرضا ممقانی قاضی جهانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان عارف2
دکتر محمدرضا ممقانی قاضی جهانی
دکتر محمدرضا ممقانی قاضی جهانی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمدرضا ممقانی قاضی جهانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدرضا ممقانی قاضی جهانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمدرضا ممقانی قاضی جهانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمدرضا ممقانی قاضی جهانی چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدرضا ممقانی قاضی جهانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا ممقانی قاضی جهانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمدرضا ممقانی قاضی جهانی کجا است؟
دکترمحمدرضا ممقانی قاضی جهانی مطب خیابان عارف2 مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر محمدرضا ممقانی قاضی جهانی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر محمدرضا ممقانی قاضی جهانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا ممقانی قاضی جهانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمدرضا ممقانی قاضی جهانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدرضا ممقانی قاضی جهانی متخصص جراحی عمومی و جراحی عروق و تروما هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمدرضا ممقانی قاضی جهانی چه زمانی است؟
دکتر محمدرضا ممقانی قاضی جهانی از روز دوشنبه 7 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا ممقانی قاضی جهانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمدرضا ممقانی قاضی جهانی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر محمدرضا ممقانی قاضی جهانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمدرضا ممقانی قاضی جهانی 0 از 5 است.

درباره دکتر محمدرضا ممقانی قاضی جهانیدکترمحمدرضا ممقانی قاضی جهانی dr mohammad reza mamghani ghazi jahani از دکترهای متخصص جراحی عمومی مشهد هستند. مطب دکتر محمدرضا ممقانی قاضی جهانی در مشهد، احمدآباد، خیابان عارف2، ساختمان پزشکان فارابی واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمدرضا ممقانی قاضی جهانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138475209 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمدرضا ممقانی قاضی جهانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمدرضا ممقانی قاضی جهانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمدرضا ممقانی قاضی جهانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمدرضا ممقانی قاضی جهانی متخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمدرضا ممقانی قاضی جهانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.