دکتر سید حامد شریعت رضوی

دکتر سید حامد شریعت رضوی

تخصص جراحی عمومی

فلوشیپ جراحی روده بزرگ (جراحی کولورکتال)
مشهد
%100
پیشنهاد(از 5 کاربر)

کد نظام پزشکی

121189

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی عمومی

اطلاعات مطب بلوار احمدآباد

آدرس:

مشهد، بلوار احمدآباد، ابتدای خیابان پرستار

تلفن:05138428153

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سید حامد شریعت رضوی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید حامد شریعت رضوی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 5 کاربر)

%100
5 کاربر از 5 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب بلوار احمدآباد
ملاحظات

**تذکر مهم** زمان انتخابی شما ، ساعت مراجعه به مطب میباشد نه زمان ملاقات با پزشک . زمان ملاقات توسط منشی مطب برنامه ریزی خواهد شد که بسته به شرایط مطب ممکن است تا چند ساعت بطول بینجامد .

دکتر سید حامد شریعت رضوی
دکتر سید حامد شریعت رضوی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید حامد شریعت رضوی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید حامد شریعت رضوی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید حامد شریعت رضوی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید حامد شریعت رضوی چقدر است؟
هزینه ویزیت سید حامد شریعت رضوی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید حامد شریعت رضوی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید حامد شریعت رضوی کجا است؟
دکترسید حامد شریعت رضوی مطب بلوار احمدآباد مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر سید حامد شریعت رضوی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر سید حامد شریعت رضوی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید حامد شریعت رضوی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید حامد شریعت رضوی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید حامد شریعت رضوی متخصص جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید حامد شریعت رضوی چه زمانی است؟
دکتر سید حامد شریعت رضوی از روز دوشنبه 14 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سید حامد شریعت رضوی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید حامد شریعت رضوی چقدر است؟
تا کنون 5 نفر به دکتر سید حامد شریعت رضوی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید حامد شریعت رضوی 5 از 5 است.

درباره دکتر سید حامد شریعت رضویدکترسید حامد شریعت رضوی dr seyed hamed shariat razavi از دکترهای متخصص جراحی عمومی مشهد هستند. مطب دکتر سید حامد شریعت رضوی در مشهد، بلوار احمدآباد، ابتدای خیابان پرستار واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید حامد شریعت رضوی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138428153 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید حامد شریعت رضوی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید حامد شریعت رضوی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید حامد شریعت رضوی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید حامد شریعت رضوی متخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید حامد شریعت رضوی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.