%100
پیشنهاد(از 4 کاربر)

کد نظام پزشکی

9639

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب میدان تقی آباد

آدرس:

مشهد، میدان تقی آباد، ابتدای خیابان احمدآباد، ساختمان سهند زرین، طبقه اول

تلفن:38433326

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمدرضا نایبی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمدرضا نایبی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 4 کاربر)

%100
4 کاربر از 4 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  3 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب میدان تقی آباد
دکتر محمدرضا نایبی
دکتر محمدرضا نایبی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمدرضا نایبی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدرضا نایبی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمدرضا نایبی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمدرضا نایبی چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدرضا نایبی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا نایبی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمدرضا نایبی کجا است؟
دکترمحمدرضا نایبی مطب میدان تقی آباد مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر محمدرضا نایبی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر محمدرضا نایبی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا نایبی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمدرضا نایبی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدرضا نایبی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمدرضا نایبی چه زمانی است؟
دکتر محمدرضا نایبی از روز دوشنبه 7 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا نایبی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمدرضا نایبی چقدر است؟
تا کنون 4 نفر به دکتر محمدرضا نایبی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمدرضا نایبی 5 از 5 است.

درباره دکتر محمدرضا نایبیدکترمحمدرضا نایبی dr mohammad reza Nayebi از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی مشهد هستند. مطب دکتر محمدرضا نایبی در مشهد، میدان تقی آباد، ابتدای خیابان احمدآباد، ساختمان سهند زرین، طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمدرضا نایبی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 38433326 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمدرضا نایبی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمدرضا نایبی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمدرضا نایبی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمدرضا نایبی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمدرضا نایبی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.