دکتر پریدخت بمبیی چی

دکتر پریدخت بمبیی چی

دکترای روانشناسی

مشهد

کد نظام پزشکی

5989
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر پریدخت بمبیی چی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر پریدخت بمبیی چی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

طاهره
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

سلام خانم دکتر بسیار مهربان دلسوز و با دانش وعلم روز پیش میرن خیلی باصبر وحوصله به حرفهای بیمارشون گوش میدن انشاالله سلامت وموفق باشند.

امیر حسین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

Awli

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر پریدخت بمبیی چی
نوبت مطب بلوار احمدآباد
رزرو آنلاین نوبت
مشهد - مشهد، بلوار احمدآباد، خیابان محتشمی ۲، ساختمان سینوهه
اولین نوبت خالی: یکشنبه 21 خرداد ساعت 16:00
نوبت بگیرید
مشاوره تلفنی
45 دقیقه گفتگو270,000 تومان
اولین نوبت خالی: یکشنبه 21 خرداد ساعت 12:00
نوبت بگیرید
مشاوره متنی
راهنمای مشاورۀ متنی
امکان ارسال پیام متنی و صوتی
امکان ارسال فایل70,000 تومان
مشاوره بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر پریدخت بمبیی چی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر پریدخت بمبیی چی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر پریدخت بمبیی چی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر پریدخت بمبیی چی چقدر است؟
هزینه ویزیت پریدخت بمبیی چی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر پریدخت بمبیی چی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر پریدخت بمبیی چی کجا است؟
دکتر پریدخت بمبیی چی 1 مطب در مطب بلوار احمدآباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر پریدخت بمبیی چی را ببینید.
+
آیا دکتر پریدخت بمبیی چی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر پریدخت بمبیی چی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر پریدخت بمبیی چی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر پریدخت بمبیی چی متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی و مشاوره متنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر پریدخت بمبیی چی چه زمانی است؟
دکتر پریدخت بمبیی چی از روز شنبه 20 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر پریدخت بمبیی چی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر پریدخت بمبیی چی چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر پریدخت بمبیی چی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر پریدخت بمبیی چی 5 از 5 است.

درباره دکتر پریدخت بمبیی چیدکتر پریدخت بمبیی چی dr paridokht bambaei chi از دکترهای متخصص روانشناسی مشهد هستند. مطب دکتر پریدخت بمبیی چی در مشهد، بلوار احمدآباد، خیابان محتشمی ۲، ساختمان سینوهه واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر پریدخت بمبیی چی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138454617 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر پریدخت بمبیی چی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر پریدخت بمبیی چی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر پریدخت بمبیی چی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر پریدخت بمبیی چی متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر پریدخت بمبیی چی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.