دکتر عباس عظیمی خراسانی

دکتر عباس عظیمی خراسانی

دکترای بینایی سنجی

مشهد
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۴ کاربر)

درباره‌ی پزشک

استاد دانشگاه علوم پزشکی مشهد

کد نظام پزشکی

ب_۶۲۲

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • دکترای بینایی سنجی

اطلاعات مطب میدان تقی آباد

آدرس:

مشهد، میدان تقی آباد، ابتدای احمدآباد، جنب بانک صادرات، ساختمان پزشکان سهند زرین

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر عباس عظیمی خراسانی بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۴ کاربر)

%۱۰۰
۴ کاربر از ۴ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۴ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب میدان تقی آباد
دکتر عباس عظیمی خراسانی
دکتر عباس عظیمی خراسانی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر عباس عظیمی خراسانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر عباس عظیمی خراسانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر عباس عظیمی خراسانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر عباس عظیمی خراسانی چقدر است؟
هزینه ویزیت عباس عظیمی خراسانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر عباس عظیمی خراسانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر عباس عظیمی خراسانی کجا است؟
دکتر عباس عظیمی خراسانی 1 مطب در مطب میدان تقی آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر عباس عظیمی خراسانی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر عباس عظیمی خراسانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر عباس عظیمی خراسانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر عباس عظیمی خراسانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر عباس عظیمی خراسانی متخصص بینایی سنجی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر عباس عظیمی خراسانی چه زمانی است؟
دکتر عباس عظیمی خراسانی از روز شنبه 29 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر عباس عظیمی خراسانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر عباس عظیمی خراسانی چقدر است؟
تا کنون 4 نفر به دکتر عباس عظیمی خراسانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر عباس عظیمی خراسانی 5 از 5 است.

درباره دکتر عباس عظیمی خراسانی

دکتر عباس عظیمی خراسانی dr abas azimi khorasani از دکترهای متخصص تخصص بینایی سنجی مشهد هستند. مطب دکتر عباس عظیمی خراسانی در مشهد، میدان تقی آباد، ابتدای احمدآباد، جنب بانک صادرات، ساختمان پزشکان سهند زرین واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر عباس عظیمی خراسانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138419181 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر عباس عظیمی خراسانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر عباس عظیمی خراسانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر عباس عظیمی خراسانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر عباس عظیمی خراسانی تخصص بینایی سنجی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص بینایی سنجی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر عباس عظیمی خراسانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.