منصور شهابی نژاد

منصور شهابی نژاد

کارشناس فیزیوتراپی

کرمان
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۵ کاربر)

درباره‌ی پزشک

درمان تخصصی فیزیوتراپی در بیماریهای زنان و اختلالات دفع با بیش از ۱۵ سال تجربه بالینی

درمان تخصصی فیزیوتراپی در بیماریها و جراحی های شانه

درمان تخصصی فیزیوتراپی در بیماران مبتلا به سندرم TOS

کد نظام پزشکی

۱۲۵۷

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • کارشناس فیزیوتراپی

اطلاعات خیابان استقلال

آدرس:

کرمان، ابتدای خیابان استقلال، ساختمان پزشکان صدف، طبقه همکف

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به منصور شهابی نژاد بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۵ کاربر)

%۱۰۰
۵ کاربر از ۵ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۵ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

خیابان استقلال
ملاحظات

توجه فرمایید** بیماران عزیز نوبت دهی صرفا جهت معاینه میباشد.

منصور شهابی نژاد
منصور شهابی نژاد

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت منصور شهابی نژاد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر منصور شهابی نژاد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد منصور شهابی نژاد در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت منصور شهابی نژاد چقدر است؟
هزینه ویزیت منصور شهابی نژاد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل منصور شهابی نژاد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب منصور شهابی نژاد کجا است؟
دکتر منصور شهابی نژاد 1 مطب در خیابان استقلال دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب منصور شهابی نژاد، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا منصور شهابی نژاد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر منصور شهابی نژاد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
منصور شهابی نژاد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر منصور شهابی نژاد متخصص فیزیوتراپی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد منصور شهابی نژاد چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر منصور شهابی نژاد تمام شده است. با مراجعه به پروفایل منصور شهابی نژاد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از منصور شهابی نژاد چقدر است؟
تا کنون 5 نفر به منصور شهابی نژاد رای داده‌اند. میانگین امتیازی منصور شهابی نژاد 5 از 5 است.

درباره منصور شهابی نژاد

منصور شهابی نژاد mansour shahabinejad از دکترهای متخصص تخصص فیزیوتراپی کرمان هستند. مطب منصور شهابی نژاد در کرمان، ابتدای خیابان استقلال، ساختمان پزشکان صدف، طبقه همکف واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب منصور شهابی نژاد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03432473114 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام منصور شهابی نژاد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی منصور شهابی نژاد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط منصور شهابی نژاد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از منصور شهابی نژاد تخصص فیزیوتراپی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص فیزیوتراپی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد منصور شهابی نژاد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.