دکتر محمد خدابخشیان

دکتر محمد خدابخشیان

تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)

مشهد

کد نظام پزشکی

17348
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)

اطلاعات مطب بلوار احمدآباد

آدرس:

مشهد، بلوار احمدآباد، مقابل بیمارستان قائم، ساختمان حسینی

تلفن:05138417091

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمد خدابخشیان را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمد خدابخشیان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

سهیلا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

ازنظرمن دکتربسیارزبده وباتجربه ای بودندوبسیاردقیق

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر محمد خدابخشیان
نوبت مطب بلوار احمدآباد
رزرو آنلاین نوبت
مشهد - مشهد، بلوار احمدآباد، مقابل بیمارستان قائم، ساختمان حسینی

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمد خدابخشیان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمد خدابخشیان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمد خدابخشیان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمد خدابخشیان چقدر است؟
هزینه ویزیت محمد خدابخشیان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد خدابخشیان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمد خدابخشیان کجا است؟
دکتر محمد خدابخشیان 1 مطب در مطب بلوار احمدآباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمد خدابخشیان را ببینید.
+
آیا دکتر محمد خدابخشیان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمد خدابخشیان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمد خدابخشیان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمد خدابخشیان متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمد خدابخشیان چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر محمد خدابخشیان تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد خدابخشیان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمد خدابخشیان چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر محمد خدابخشیان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمد خدابخشیان 5 از 5 است.

درباره دکتر محمد خدابخشیاندکتر محمد خدابخشیان dr mohammad khoda bakhshiyan از دکترهای متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) مشهد هستند. مطب دکتر محمد خدابخشیان در مشهد، بلوار احمدآباد، مقابل بیمارستان قائم، ساختمان حسینی واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمد خدابخشیان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138417091 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمد خدابخشیان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمد خدابخشیان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمد خدابخشیان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمد خدابخشیان متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمد خدابخشیان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.