تخصص و فوق تخصص‌ها

  • فوق تخصص بیماری های عفونی کودکان
  • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب خیابان شریعتی

آدرس:

تهران، خیابان شریعتی، پایین تر از ظفر، کوچه افضل، ساختمان پزشکان افضل، طبقه ۳، واحد ۵

تلفن:02122923405

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر عباس سلگی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر عباس سلگی
نوبت مطب خیابان شریعتی
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، خیابان شریعتی، پایین تر از ظفر، کوچه افضل، ساختمان پزشکان افضل، طبقه ۳، واحد ۵
اولین نوبت خالی: یکشنبه 21 خرداد ساعت 16:45
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر عباس سلگی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر عباس سلگی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر عباس سلگی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر عباس سلگی چقدر است؟
هزینه ویزیت عباس سلگی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر عباس سلگی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر عباس سلگی کجا است؟
دکتر عباس سلگی 1 مطب در مطب خیابان شریعتی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر عباس سلگی را ببینید.
+
آیا دکتر عباس سلگی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر عباس سلگی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر عباس سلگی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر عباس سلگی متخصص بیماری های عفونی کودکان و کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر عباس سلگی چه زمانی است؟
دکتر عباس سلگی از روز یکشنبه 21 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر عباس سلگی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر عباس سلگی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر عباس سلگی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر عباس سلگی 0 از 5 است.

درباره دکتر عباس سلگیدکتر عباس سلگی dr abas salgi از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان تهران هستند. مطب دکتر عباس سلگی در تهران، خیابان شریعتی، پایین تر از ظفر، کوچه افضل، ساختمان پزشکان افضل، طبقه ۳، واحد ۵ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر عباس سلگی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122923405 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر عباس سلگی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر عباس سلگی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر عباس سلگی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر عباس سلگی متخصص کودکان و نوزادان و فوق تخصص بیماری های عفونی کودکان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر عباس سلگی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.