دکتر سید علی بنی هاشمی

دکتر سید علی بنی هاشمی

تخصص چشم پزشکی

بندرعباس
%۹۲
پیشنهاد(از ۴۵ کاربر)

کد نظام پزشکی

۴۱۹۲۹

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص چشم پزشکی

اطلاعات مطب خیابان اسدآبادی

آدرس:

بندرعباس، خیابان اسدآبادی، نبش کوچه شهید کازرونی، ساختمان سبز، طبقه اول، واحد ۱۰۲

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر سید علی بنی هاشمی بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۴۵ کاربر)

%۹۲
۴۱ کاربر از ۴۵ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۱۱ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۲۵ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۵ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۴ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان اسدآبادی
ملاحظات

بیماران محترم توجه فرمایید معطلی در مطب حدود 30 تا 45 دقیقه میباشد.سپاس از صبوری شما

بیماران زیر 7 سال لطفا ساعت 16 تا 17 نوبت بگیرند

*هزینه ویزیت افراد بالای 18 سال 132000تومان

افراد زیر18 سال 158000تومان می باشد

دکتر سید علی بنی هاشمی
دکتر سید علی بنی هاشمی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید علی بنی هاشمی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید علی بنی هاشمی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید علی بنی هاشمی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید علی بنی هاشمی چقدر است؟
هزینه ویزیت سید علی بنی هاشمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید علی بنی هاشمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید علی بنی هاشمی کجا است؟
دکتر سید علی بنی هاشمی 1 مطب در مطب خیابان اسدآبادی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر سید علی بنی هاشمی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر سید علی بنی هاشمی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید علی بنی هاشمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید علی بنی هاشمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید علی بنی هاشمی متخصص چشم پزشکی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید علی بنی هاشمی چه زمانی است؟
دکتر سید علی بنی هاشمی از روز شنبه 5 شهریور بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سید علی بنی هاشمی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید علی بنی هاشمی چقدر است؟
تا کنون 45 نفر به دکتر سید علی بنی هاشمی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید علی بنی هاشمی 5 از 5 است.

درباره دکتر سید علی بنی هاشمی

دکتر سید علی بنی هاشمی dr seyed ali banihashemi از دکترهای متخصص تخصص چشم پزشکی بندرعباس هستند. مطب دکتر سید علی بنی هاشمی در بندرعباس، خیابان اسدآبادی، نبش کوچه شهید کازرونی، ساختمان سبز، طبقه اول، واحد ۱۰۲ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید علی بنی هاشمی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07632234447 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید علی بنی هاشمی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید علی بنی هاشمی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید علی بنی هاشمی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید علی بنی هاشمی تخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید علی بنی هاشمی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.