دکتر انیس شمسی

دکتر انیس شمسی

تخصص چشم پزشکی

فلوشیپ انحراف و چشم پزشکی کودکان (استرابیسم)

فلوشیپ چشم‌پزشکی کودکان و انحراف چشم (استرابیسم)
کرمان

کد نظام پزشکی

138199
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص چشم پزشکی
  • فلوشیپ انحراف و چشم پزشکی کودکان (استرابیسم)

اطلاعات مطب خیابان نشاط

آدرس:

کرمان، پارک نشاط،بلوار فردوسی، مجتمع پزشکی آراد، طبقه 4، واحد 10

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر انیس شمسی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر انیس شمسی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نظرات

بهار
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

عالی بودند بسیار باحوصله و حاذق به همه دوستان ایشون رو پیشنهاد میکنم متشکرم

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر انیس شمسی
نوبت مطب خیابان نشاط
رزرو آنلاین نوبت
کرمان - کرمان، پارک نشاط،بلوار فردوسی، مجتمع پزشکی آراد، طبقه 4، واحد 10
اولین نوبت خالی: چهارشنبه 17 خرداد ساعت 17:10
نوبت بگیرید
مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو150,000 تومان
اولین نوبت خالی: سه‌شنبه 16 خرداد ساعت 09:00
نوبت بگیرید
مشاوره متنی
راهنمای مشاورۀ متنی
امکان ارسال پیام متنی و صوتی
امکان ارسال فایل100,000 تومان
مشاوره بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر انیس شمسی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر انیس شمسی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر انیس شمسی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر انیس شمسی چقدر است؟
هزینه ویزیت انیس شمسی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر انیس شمسی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر انیس شمسی کجا است؟
دکتر انیس شمسی 1 مطب در مطب خیابان نشاط دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر انیس شمسی را ببینید.
+
آیا دکتر انیس شمسی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر انیس شمسی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر انیس شمسی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر انیس شمسی متخصص چشم پزشکی و انحراف و چشم پزشکی کودکان (استرابیسم) هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و مشاوره متنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر انیس شمسی چه زمانی است؟
دکتر انیس شمسی از روز سه‌شنبه 16 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر انیس شمسی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر انیس شمسی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر انیس شمسی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر انیس شمسی 5 از 5 است.

درباره دکتر انیس شمسیدکتر انیس شمسی dr anis shamsi از دکترهای متخصص انحراف و چشم پزشکی کودکان (استرابیسم) کرمان هستند. مطب دکتر انیس شمسی در کرمان، پارک نشاط،بلوار فردوسی، مجتمع پزشکی آراد، طبقه 4، واحد 10 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر انیس شمسی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09935353921 , 09362035393 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر انیس شمسی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر انیس شمسی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر انیس شمسی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر انیس شمسی متخصص انحراف و چشم پزشکی کودکان (استرابیسم) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله انحراف و چشم پزشکی کودکان (استرابیسم) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر انیس شمسی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.