صفا دلاورنقابی

صفا دلاورنقابی

کارشناس مامایی

کد نظام پزشکی

م-39363

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس مامایی

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران صفا دلاورنقابی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از صفا دلاورنقابی
مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو50,000 تومان
اولین نوبت خالی: سه‌شنبه 16 خرداد ساعت 08:00
نوبت بگیرید
مشاوره متنی
راهنمای مشاورۀ متنی
امکان ارسال پیام متنی و صوتی
امکان ارسال فایل40,000 تومان
مشاوره بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت صفا دلاورنقابی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر صفا دلاورنقابی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد صفا دلاورنقابی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت صفا دلاورنقابی چقدر است؟
هزینه ویزیت صفا دلاورنقابی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل صفا دلاورنقابی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب صفا دلاورنقابی کجا است؟
دکتر صفا دلاورنقابی تنها به صورت مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی یا تصویری) مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند و مطب ندارند.
+
آیا صفا دلاورنقابی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر صفا دلاورنقابی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
صفا دلاورنقابی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر صفا دلاورنقابی متخصص مامایی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و مشاوره متنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد صفا دلاورنقابی چه زمانی است؟
دکتر صفا دلاورنقابی از روز سه‌شنبه 16 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل صفا دلاورنقابی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از صفا دلاورنقابی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به صفا دلاورنقابی رای داده‌اند. میانگین امتیازی صفا دلاورنقابی 0 از 5 است.

درباره صفا دلاورنقابیدکتر صفا دلاورنقابی safa delavar neghabi از دکترهای متخصص مامایی مشهد هستند. مطب صفا دلاورنقابی در مشهد، بین مطهری شمالی 11 و 13، مطب مامایی دلاور واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب صفا دلاورنقابی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05137249327 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام صفا دلاورنقابی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی صفا دلاورنقابی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط صفا دلاورنقابی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از صفا دلاورنقابی متخصص مامایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله مامایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد صفا دلاورنقابی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.