دکتر پریا حامدی

دکتر پریا حامدی

تخصص گوش، حلق و بینی

سمنان

کد نظام پزشکی

100845
%100
پیشنهاد(از 3 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص گوش، حلق و بینی

اطلاعات مطب بلوار ولیعصر

آدرس:

سمنان، ساختمان پزشکان قومس، طبقه 3، واحد 304

تلفن:02333360210

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر پریا حامدی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر پریا حامدی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 3 کاربر)

%100
3 کاربر از 3 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  2 نفر

نظرات

معصومه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

برخورد خوب و معاینه دقیق

مریم
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

برخورد دکتر خوب بود. معاینه دقیق و باحوصله اما زمان انتظار بسیاااااار طولانیه و این خیلی اذیت‌کننده‌ست

زهرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

قدردانی میکنم از زحمات شما

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر پریا حامدی
نوبت مطب بلوار ولیعصر
رزرو آنلاین نوبت
سمنان - سمنان، ساختمان پزشکان قومس، طبقه 3، واحد 304
اولین نوبت خالی: یکشنبه 21 خرداد ساعت 19:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر پریا حامدی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر پریا حامدی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر پریا حامدی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر پریا حامدی چقدر است؟
هزینه ویزیت پریا حامدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر پریا حامدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر پریا حامدی کجا است؟
دکتر پریا حامدی 1 مطب در مطب بلوار ولیعصر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر پریا حامدی را ببینید.
+
آیا دکتر پریا حامدی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر پریا حامدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر پریا حامدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر پریا حامدی متخصص گوش، حلق و بینی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر پریا حامدی چه زمانی است؟
دکتر پریا حامدی از روز یکشنبه 21 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر پریا حامدی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر پریا حامدی چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر پریا حامدی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر پریا حامدی 5 از 5 است.

درباره دکتر پریا حامدیدکتر پریا حامدی dr pariya hamedi از دکترهای متخصص گوش، حلق و بینی سمنان هستند. مطب دکتر پریا حامدی در سمنان، ساختمان پزشکان قومس، طبقه 3، واحد 304 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر پریا حامدی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02333360210 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر پریا حامدی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر پریا حامدی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر پریا حامدی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر پریا حامدی متخصص گوش، حلق و بینی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله گوش، حلق و بینی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر پریا حامدی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.