دکتر محسن دارابیان

دکتر محسن دارابیان

تخصص قلب و عروق

فلوشیپ بالن و آنژیوپلاستی
سمنان

کد نظام پزشکی

58883
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص قلب و عروق

اطلاعات مطب بلوار امیرکبیر

آدرس:

سمنان، بلوار امیرکبیر، ساختمان پزشکان بوعلی، طبقه7، واحد708

تلفن:02333490900

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محسن دارابیان را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محسن دارابیان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

روح اله
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار عالی

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر محسن دارابیان
نوبت مطب بلوار امیرکبیر
رزرو آنلاین نوبت
سمنان - سمنان، بلوار امیرکبیر، ساختمان پزشکان بوعلی، طبقه7، واحد708

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محسن دارابیان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محسن دارابیان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محسن دارابیان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محسن دارابیان چقدر است؟
هزینه ویزیت محسن دارابیان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محسن دارابیان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محسن دارابیان کجا است؟
دکتر محسن دارابیان 1 مطب در مطب بلوار امیرکبیر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محسن دارابیان را ببینید.
+
آیا دکتر محسن دارابیان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محسن دارابیان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محسن دارابیان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محسن دارابیان متخصص قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محسن دارابیان چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر محسن دارابیان تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر محسن دارابیان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محسن دارابیان چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر محسن دارابیان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محسن دارابیان 5 از 5 است.

درباره دکتر محسن دارابیاندکتر محسن دارابیان dr mohsen darabiyan از دکترهای متخصص قلب و عروق سمنان هستند. مطب دکتر محسن دارابیان در سمنان، بلوار امیرکبیر، ساختمان پزشکان بوعلی، طبقه7، واحد708 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محسن دارابیان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02333490900 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محسن دارابیان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محسن دارابیان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محسن دارابیان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محسن دارابیان متخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محسن دارابیان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.