دکتر مرجان بیگلری

دکتر مرجان بیگلری

تخصص قلب و عروق

سمنان

کد نظام پزشکی

91786
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مرجان بیگلری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مرجان بیگلری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

زهرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

پزشک خانم خوش برخورد ومهربون وتشخیص خوب واقعا ممنون ازشون

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر مرجان بیگلری
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب بلوار امیرکبیر
سمنان - سمنان، بلوار امیرکبیر، جنب پل محب شاهدین، پردیس پزشکان بوعلی، طبقه اول، واحد105


مشاوره متنی
امکان ارسال پیام متنی و صوتی
امکان ارسال فایل70,000 تومان
مشاوره بگیرید
راهنمای مشاورۀ متنی


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مرجان بیگلری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مرجان بیگلری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مرجان بیگلری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مرجان بیگلری چقدر است؟
هزینه ویزیت مرجان بیگلری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مرجان بیگلری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مرجان بیگلری کجا است؟
دکتر مرجان بیگلری 1 مطب در مطب بلوار امیرکبیر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مرجان بیگلری را ببینید.
+
آیا دکتر مرجان بیگلری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مرجان بیگلری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مرجان بیگلری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مرجان بیگلری متخصص قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره متنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مرجان بیگلری چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر مرجان بیگلری تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر مرجان بیگلری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مرجان بیگلری چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر مرجان بیگلری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مرجان بیگلری 5 از 5 است.
درباره دکتر مرجان بیگلری


دکتر مرجان بیگلری dr marjan biglari از دکترهای متخصص قلب و عروق سمنان هستند. مطب دکتر مرجان بیگلری در سمنان، بلوار امیرکبیر، جنب پل محب شاهدین، پردیس پزشکان بوعلی، طبقه اول، واحد105 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مرجان بیگلری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02333494950 , 09338045598 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مرجان بیگلری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مرجان بیگلری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مرجان بیگلری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مرجان بیگلری متخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مرجان بیگلری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.